Mikrofonu iyi olan kulaklık önerisi

haydarcan0707

Hectopat
Daha fazla  
Ahali öncelikle selamlar, saygılar. Konuşma ses tonu Allah vergisi kısık olan biri olarak sağlam mikrofona sahip bir oyuncu kulaklığı aramaktayım. Araştırmalarım aşağıdaki kulaklıkların önce mikrofon sonra diğer özelliklerinin iyi göründüğü yönünde (çok video izledim ve yorum okudum) ancak hiçbirini deneyimleme şansım olmadı. Mevcutta bir kulaklık kullanmıyorum bu arada.Bütçem 0-800 tl arasıdır. Aşağıdaki kulaklıkları kullananlar ya da bunların dışında bizzat kullanıp tavsiyesi olanlar var ise memnuniyetle almak isterim. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum...

kısacası öncelik sıralaması şöyle;

1)
Mikrofon (sessiz konuşan biri oldugum için mikrofonu neredeyse ağzına dayayan biri olarak düşünün)
2) Konfor (pedler'de öncelik kumaş süngerler, sonrasında suni deri)
3) Ses kalitesi (hoparlör kalitesi, Surround, 30-40-50mm sürücüler vs. işleri)
4) Diğer özellikler (kablo üzerinde kumanda, mikrofonun sökülüp takılması ve RGB yanar döner ışıklar)

alt segment: bu grupta genellikle gürültü engelleyici, boom vs gibi donanım/teknolojiler olmadıgı için mikrofonları Allah ne verdiyse konustugunuzu direk aldığından orta ve üst segment kulaklıklara gore şaşırtıcı bir şekilde iyi performans verebiliyor ama cızırtı/patlama yapabileceğininde bilincindeyim 👍

- Gamepower mei (mikrofon kalitesine çok iyi deniyor)
- Rampage X-titan (mikrofon kalitesine çok iyi deniyor)
- Gamepower Falcon-X (mikrofonu kaliteli ama dip ses oldugu soyleniyor)
- Rampage kizaru.
- Rampage forte-y
- Rampage RM-K60 drop Plus (sıkça tavsiye ediliyor)
- James Donkey 712 ya da 720.

orta segment: bu grupta da teknoloji/donanım oldugu için alt segmentlere göre mikrofon kaliteleri düşük gibi gorunuyor olabiliyor ancak temiz ses iletiyor tabii ki de. O yüzden bu segmentteki ricam, duydum-öyleymiş-diyorlar şeklinde değil de direk kullanıcısı olan arkadaşlar yardımcı olursanız cok sevinirim, sonuçta iyi para verilecek bir segment oldu artık orta segment maalesef. Bunlarda sıkca duydugum ve gördüğüm kulaklıklar;

- Razer Kraken Tournament Edition THX.
- Razer BlackShark V2.
- Logitech G432.
- ASUS TUF Gaming H5 ya da H7.
- Corsair HS50 Pro ya da HS60 Pro.
- Corsair Void Elite.
- Cooler Master MH-650
- SteelSeries Arctis 3
- HyperX Cloud II (biraz bütçe üstü ama herkesin ağzındaki kulaklık)

not: Segment olayına takılmayın kime göre neye göre oldugu değişir tabii ki de, ikiye bölmek adına marka/fiyat bazlı alt ve orta olarak isimlendirdim o kadar!
1 kişide yokmu öneride bulunacak 😳🤔

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı