Mikrofonu Kaliteli ( Youtube ve Twitch İçin ) Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Halil Utku

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bütçem 300-400 TL. Bana youtube ve twitch de kullanıcağım mikrofonu kaliteli olan bir kulaklık lazım önerileriniz nelerdir acaba .? Teşekkürler. Eğer bu fiyattan yüksek veya düşük bir mikrofonlu kulaklık biliyorsunuzda söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bütçem 300-400 TL. Bana youtube ve twitch de kullanıcağım mikrofonu kaliteli olan bir kulaklık lazım önerileriniz nelerdir acaba .? Teşekkürler. Eğer bu fiyattan yüksek veya düşük bir mikrofonlu kulaklık biliyorsunuzda söylerseniz sevinirim.

Bence Hi-Fi bir kulaklık ile beraber harici bir mikrofon al. Gaming kulaklıkların ismi dışında bir artısı olmadığı şu an birçok yabancı forumda sıkça konuşulan bir şey. Kendi takip ettiğim yabancı yayıncılar da Hi-Fi kulaklıklara dönüş yapmaya başladılar.

İmzamdaki kulaklığı Amazon'dan kargo dahil 80 dolara almıştım vergi sınırı artmadan önce. Fps oyunlarında muazzam bir performansı var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı