Mikrofonum çalışmıyor

Verebiliriz hocam. Fakat sistemi ve hangi donanım olduğunu belirtirseniz elbette.

Başka mikrofon çalışıyor mu dene.
Sürücülerde bir sıkıntı var mı aygıt yöneticisinden kontrol et, yoksa bile kaldırıp tekrar kurabilirsin.
Mikrofonu kullandığın uygulamada mikrofonun çalışmasının engellenmediği, izin istiyorsa iznin verildiğinden emin ol. Daha sonra ayrıntılı şekilde hangi durumda çalışmadığını söylersen yardım etmemiz daha kolay olur.

Sistem bilgileri mikrofonun bilgileri lazım mı.
Başka mikrofon çalışıyor mu dene.
Sürücülerde bir sıkıntı var mı aygıt yöneticisinden kontrol et, yoksa bile kaldırıp tekrar kurabilirsin.
Mikrofonu kullandığın uygulamada mikrofonun çalışmasının engellenmediği, izin istiyorsa iznin verildiğinden emin ol. Daha sonra ayrıntılı şekilde hangi durumda çalışmadığını söylersen yardım etmemiz daha kolay olur.
Denedim ve izinleri kontrol ettim ses kaydedicisinde de denedim ancak olmuyor iki mikrofonda.

Dosya Ekleri

• 2021-01-11 (26).png
    2021-01-11 (26).png
    307,5 KB · Görüntüleme: 23
Denetim Masasın'dan Realtek HD Audio Driverlerini sil. Windows Update ile güncelleme yap bir. Olmuyorsa anakartını söyle driverini bulalım.
Doğru mudur?

evet
Denetim Masasın'dan Realtek HD Audio Driverlerini sil. Windows Update ile güncelleme yap bir. Olmuyorsa anakartını söyle driverini bulalım.
Doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı