Milleni nasıldır?

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. NetSpeed kullanıyorum 4Mbit hız alıyorum. Kablo ile de denedim sonuç aynı. NetSpeed sorunu çözmemekte ısrar ediyor. Değiştirmeye karar verdim.

TürkNet vardı eskiden. Bir sorun oldumu ulaşılmayan müşteri hizmetlerinden dolayı bıraktım. Şu an Kablonet baktım bodruma hizmet vermiyor.

Milleni evimde 85Mbit destekliyormuş altyapı sorgudan. 50Mbit'lik tarifeyi düşünüyorum.

Milleni nasıl önerir misiniz?

Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama kullandığım 100mbitlik paketi diğerlerine kıyasla daha pahalı. Tek sorun bu diyebilirim.

Daha az ödemek isterseniz TürkNet öneririm. 85 TL fiyatı var.

Hocam TürkNet'ten kaçtım zaten. İnternet bir gidiyor 5 günde anca TürkNet'e ulaşıp sorunu anlatıyorum.
Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama kullandığım 100Mbit'lik paketi diğerlerine kıyasla daha pahalı. Tek sorun bu diyebilirim.

Peki aylık ücret dışından ödeyeceğim başka bir tutar var mı?

Arkadaşlar merhaba. NetSpeed kullanıyorum 4Mbit hız alıyorum. Kablo ile de denedim sonuç aynı. NetSpeed sorunu çözmemekte ısrar ediyor. Değiştirmeye karar verdim.

TürkNet vardı eskiden. Bir sorun oldumu ulaşılmayan müşteri hizmetlerinden dolayı bıraktım. Şu an Kablonet baktım bodruma hizmet vermiyor.

Milleni evimde 85Mbit destekliyormuş altyapı sorgudan. 50Mbit'lik tarifeyi düşünüyorum.

Milleni nasıl önerir misiniz?

NetSpeed'e bir bak.

Hocam TürkNet'ten kaçtım zaten. İnternet bir gidiyor 5 günde anca TürkNet'e ulaşıp sorunu anlatıyorum.

Peki aylık ücret dışından ödeyeceğim başka bir tutar var mı?
Eğer uygun modeme sahip değilseniz modem ücreti alabilirler.

Bir arkadaşım Millenicom aboneliğini sonlandırmak için 1 ay uğraştı, müşteri temsilcisine 15 günde cayma hakkımı kullanmak istiyorum dedi oyaladılar süre geçti tekrar tekrar aradı işlem yapmadılar oyaladılar sonunda çıldırdı iptal etmek istiyorum diyor neden diyor sizden memnun değilim diyor neyimizden memnun değilsiniz diyor iptal edin diyor etmiyorlar 1 saat telefonda bağırdı sinir krizi geçirdi adam karşıdaki gayet sakin iptal etmiyor hala, zorla iptal ettirdi. Girmesi kolay çıkması zor...

Yeni konular

Geri
Yukarı