Millenicom Abonelik İptali Nasıl Yapılıyor?

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Millenicom'dan Taahhütsüz olarak hizmet alıyorum. Gerekçem ise, Türk Telekom'un 9 Ay sonunda nihayet boş port bulması ve nakil işlemini tamamlamasıdır.
Aboneliğimin iptali için nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor?

Şu anki aboneliğiniz ADSL, VDSL olarak hangisi.

Bulunan boş port neye destek veriyor.

Türk telekom nakil işlemlerini tamamlamasıdır diye bilgi geçmişsiniz.

Hâli hazırda aktif bir bağlantı varsa zaten port beklemenize gerek yok almak istediğiniz hizmet üzerinden İnternet alıyorsanız.

Ne için port beklediniz anlamadım.

Oturduğunuz konuma yeni saha dolabı yerleştirildiyse ve aktif olmasını beklediyseniz portların aktif olma süreci normal.

Ancak yine iptal etmeden taşıma yapabilirsiniz bahsettiğim durum olduysa eğer.

Türk telekom ile bir abonelik sözleşmesi yaptınız mı İnternet için.
Abonelik yaptıysanız ve aktif ettilerse mecbur olarak diğer aboneliği kapattırmanız lazım.

İptal için müşteri hizmetlerini arayın. Millenicom üzerinden size gerekli bilgileri aktaracaklardır.

Türk telekom üzerinden nakil süreciniz hakkında bilgi alın.
Nakil abonelik taşımaktır. Yeni abonelik almak değildir.
Bu sebeple sizin millenicom tarafından iptal açmanız gerekmez. Türk Telekom taşıma işlemi yapınca oradaki abonelik zaten iptal olur.

Ayrca Türk Telekom üzerine neden geçiyorsunuz. Daha fazla para ödemek için mi? Kotalı İnternet kullanmak için mi?

Daha yeni dükkanıma zar zor İnternet aldım ben. Evde Netspeed 75 Mbps İnternete 76 TL öderken dükkanda Türk Telekoma 24 Mbps pakete 104 TL ödeyeğim.

Millenicom üzerinde 100 Mbps İnternet 100 TL altındaydı en son. Türk Telekom üzerinde en azından 1.5 katı fiyatı var.

Şu anki aboneliğiniz ADSL, VDSL olarak hangisi.

Bulunan boş port neye destek veriyor.

Türk telekom nakil işlemlerini tamamlamasıdır diye bilgi geçmişsiniz.

Hâli hazırda aktif bir bağlantı varsa zaten port beklemenize gerek yok almak istediğiniz hizmet üzerinden İnternet alıyorsanız.

Ne için port beklediniz anlamadım.

Oturduğunuz konuma yeni saha dolabı yerleştirildiyse ve aktif olmasını beklediyseniz portların aktif olma süreci normal.

Ancak yine iptal etmeden taşıma yapabilirsiniz bahsettiğim durum olduysa eğer.

Türk telekom ile bir abonelik sözleşmesi yaptınız mı İnternet için.
Abonelik yaptıysanız ve aktif ettilerse mecbur olarak diğer aboneliği kapattırmanız lazım.

İptal için müşteri hizmetlerini arayın. Millenicom üzerinden size gerekli bilgileri aktaracaklardır.

Türk telekom üzerinden nakil süreciniz hakkında bilgi alın.
Nakil abonelik taşımaktır. Yeni abonelik almak değildir.
Bu sebeple sizin millenicom tarafından iptal açmanız gerekmez. Türk Telekom taşıma işlemi yapınca oradaki abonelik zaten iptal olur.

Ayrca Türk Telekom üzerine neden geçiyorsunuz. Daha fazla para ödemek için mi? Kotalı İnternet kullanmak için mi?

Daha yeni dükkanıma zar zor İnternet aldım ben. Evde Netspeed 75 Mbps İnternete 76 TL öderken dükkanda Türk Telekoma 24 Mbps pakete 104 TL ödeyeğim.

Millenicom üzerinde 100 Mbps İnternet 100 TL altındaydı en son. Türk Telekom üzerinde en azından 1.5 katı fiyatı var.
Türk Telekom'dan 9 Aydır VDSL Boş portu bekliyorum. Paketim Hipernet ancak altyapım Fibernet olduğu için nakil işlemim tamamlanamıyordu. Boş port var ancak paket türünden dolayı ön nakil talebi verebiliyordum sadece. Şuanda Türk Telekom nakil işlemim tamamlandı, aktif olarak hizmet alabiliyorum. "Türk Telekom taşıma işlemi yapınca oradaki abonelik iptal olur" demişsiniz ancak hatalı bilgi. İptal değil, 2 aktif abonelik var şuanda. Gerekli bilgileri aynen aradım bizzat Millenicom'dan aldım. Bugün iptal talebi için bir mail göndericem evraklarla beraber. Millenicom tabii ki güzel, aslında kalmayı istiyorum. Ancak bu Türk Telekomda var olan aboneliğim bu sene Aralık ayında bitiyor. Bunu iptal ettirirsem cayma bedeli öderim zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı