Millenicom abonelik iptali nasıl yapılır?

Pinow

Femtopat
Daha fazla  
Millenicom abonelğimi iptal edemiyorum. WhatsApp'tan yazıyorum bizi arayın diyorlar arıyorum müşteri hizmetlerine bağlamıyorlar robot konuşuyor. yazıyorum müşteri hizmetleri yok dün kendileri arıza var diye kayıt oluşturmuşlar ve Türk Telekom'dan geldiler yani Millenicom'u nasıl iptal edebilirim?

Millenicom abonelğimi iptal edemiyorum. WhatsApp'tan yazıyorum bizi arayın diyorlar arıyorum müşteri hizmetlerine bağlamıyorlar robot konuşuyor. yazıyorum müşteri hizmetleri yok dün kendileri arıza var diye kayıt oluşturmuşlar ve Türk Telekom'dan geldiler yani Millenicom'u nasıl iptal edebilirim?
Bant kaydının aklını bulandır sonrasında kendisi bağlıyor müşteri hizmetlerine. İptal etmek istiyorum de. Seni ikna etmeye çalışacaklar ama kanma. Bi kaç kişi aradıktan sonra iptal ederler zaten.

Bant kaydının aklını bulandır sonrasında kendisi bağlıyor müşteri hizmetlerine. İptal etmek istiyorum de. Seni ikna etmeye çalışacaklar ama kanma. Birkaç kişi aradıktan sonra iptal ederler zaten.

Yok umursamıyor Millenicom müşteri hizmetleri çok umursamazlar bizi arayın dedi gene müşteri hizmetleri.

Geri
Yukarı