Millenicom Abonelik Süreci

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
21 Eylül Cumartesi günü akşam 20:00 civarlarında beni arayın mesajını sitelerinden iletip 22 Eylül Pazar günü öğlen 13:00 gibi Millenicom müşteri hizmetlerinden aradılar.
Abonelik için birkaç bilgi alıp abonelik başvurusunda bulundum. Sorularımı güzelce cevapladı, arkadaşını getir kampanyasından da yararlanmış oldum. İlk ayda denemesi bedava üstelik.

25 Eylül Çarşamba saat 11:40 gibi hem Millenicom hem Teknofix kurulum ekibi arayarak kurulum için randevu almak istediler, 26 Eylül Perşembe günü dolu olduğumdan 27 Eylül Cuma sabah 9 ila öğlen 13 saatleri arasına randevu almış oldum. 27 Eylül Cuma Öğlen gelerek 10 dakika içinde modem kurulumunu yaptılar, evin içindeki internet kablosuyla DSL kablosunu birbirine bağladı gelen görevli arkadaş. İnternetim kullanıma açılmış oldu. Şimdilik bir sorun yok. 35 mbps Özgürüm Paketi kullanıyorum. 32 Mbps hız alıyorum denemelerde. İnternet gelmişken Steam'de güncelleme yaptım. Güncelleme sırasında Steam wifi ile 4.1 MB/s hız aldım.

Sorularınız varsa yardımcı olabilirim. İyi Sosyal'ler.

Turknetteki gibi referans kodu varmı, yeni üyeler buldukça fatura bedavaya geliyor mesela
Birde internetinde donma, kopma olursa yazarsan sevinirim.
Evet, hocam arkadaşını getir kampanyası var. Üstelik Eylül sonuna kadar ilk ay denemesi bedava. Diğer ayda arkadaşını getir kampanyası ile bedava oluyor. Yazarım tabi ki hocam. İnternet sağlayıcısı mı araştırıyordunuz siz de? Uzun süre araştırmalar sonucu Millenicom'a karar kıldım.
Turknetteki gibi referans kodu varmı, yeni üyeler buldukça fatura bedavaya geliyor mesela
Birde internetinde donma, kopma olursa yazarsan sevinirim.
Kod lazım olursa veririm hocam. Aklınıza takılan soru olursa yazabilirsiniz.
Sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olurum arkadaşlar.
Günceldir. Sorusu olan varsa yardımcı olurum.

Millenicom 1 ay ücretsiz kodum: ED491F65
Başvururken kodu söylerseniz 1 ay ücretsiz şekilde faydalanmış oluyorsunuz.

Son düzenleme:
Evet, hocam arkadaşını getir kampanyası var. Üstelik eylül sonuna kadar ilk ay denemesi bedava. Diğer ayda arkadaşını getir kampanyası ile bedava oluyor. Yazarım tabii ki hocam. İnternet sağlayıcısı mı araştırıyordunuz siz de? Uzun süre araştırmalar sonucu Millenicom'a karar kıldım.

Kod lazım olursa veririm hocam. Aklınıza takılan soru olursa yazabilirsiniz.
Sorularınız varsa elimden geldiğince yardımcı olurum arkadaşlar.
Günceldir. Sorusu olan varsa yardımcı olurum.

Millenicom 1 ay ücretsiz kodum: ED491F65
Başvururken kodu söylerseniz 1 ay ücretsiz şekilde faydalanmış oluyorsunuz.

TürkNet'ten geçmeyi düşünüyorum da, ping durumu nasıl ?

27 Eylül'den beri kullanıyorum. 11 ay olacak. Toplamda bir, iki defa kopma yaşamıştım. Kısa sürede hallettiler. 35 Mbps'lik Vdsl tarifeden 32 Mbps hız alıyorum. Ping olarak da Pubg, Rainbow gibi oyunlarda 50-70 ms aralığında alıyorum.

Millenicom 1 ay ücretsiz kodum: 6F5724387

Başvururken bu kodu söylerseniz 1 ay ücretsiz şekilde faydalanmış oluyorsunuz. Tavsiye ederim. Sorularınız olursa mesajlarınızı beklerim.

21 Eylül cumartesi günü akşam 20:00 civarlarında beni arayın mesajını sitelerinden iletip 22 Eylül pazar günü öğlen 13:00 gibi Millenicom müşteri hizmetlerinden aradılar.
Abonelik için birkaç bilgi alıp abonelik başvurusunda bulundum. Sorularımı güzelce cevapladı, arkadaşını getir kampanyasından da yararlanmış oldum. İlk ayda denemesi bedava üstelik.

25 Eylül çarşamba saat 11:40 gibi hem Millenicom hem teknofix kurulum ekibi arayarak kurulum için randevu almak istediler, 26 Eylül perşembe günü dolu olduğumdan 27 Eylül cuma sabah 9 ila öğlen 13 saatleri arasına randevu almış oldum. 27 Eylül cuma öğlen gelerek 10 dakika içinde modem kurulumunu yaptılar, evin içindeki internet kablosuyla DSL kablosunu birbirine bağladı gelen görevli arkadaş. İnternetim kullanıma açılmış oldu. Şimdilik bir sorun yok. 35 Mbps özgürüm paketi kullanıyorum. 32 Mbps hız alıyorum denemelerde. İnternet gelmişken Steam'de güncelleme yaptım. Güncelleme sırasında Steam Wi-Fi ile 4.1 MB/s hız aldım.

Sorularınız varsa yardımcı olabilirim. İyi Sosyal'ler.

Konuyu hortlatıyorum ama ben de Millenicom'a internet başvurusunda bulundum. Türk Telekom'dan olduğunu söyleyen bir adam gelip telefon direğindeki ankastreyi kontrol etti ve bir problem olmadığını söyledi. Oturduğum bölgede port sıkıntısı olduğundan port açıldığını gördüğüm anda başvuru yapmak durumundaydım. Daha önce iki kez NetSpeed firmasına başvuruda bulundum ama sonrasında altyapı uygun olmadığı için yani port olmadığını belirterek başvuruya devam edemediklerini belirten bir SMS almıştım. Bir de Millenicom'u deneyelim elime başka bir fırsat geçtiğinde. Şimdi biraz tedirginlik yaşıyorum acaba kesin olarak internet sahibi olabilecek miyim? Türk Telekom'dan gelen arkadaşın kontrol etmesi ve sıkıntı olmadığını söylemesi ne anlama geliyor?

Konuyu hortlatıyorum ama ben de Millenicom'a internet başvurusunda bulundum. Türk Telekom'dan olduğunu söyleyen bir adam gelip telefon direğindeki ankastreyi kontrol etti ve bir problem olmadığını söyledi. Oturduğum bölgede port sıkıntısı olduğundan port açıldığını gördüğüm anda başvuru yapmak durumundaydım. Daha önce iki kez NetSpeed firmasına başvuruda bulundum ama sonrasında altyapı uygun olmadığı için yani port olmadığını belirterek başvuruya devam edemediklerini belirten bir SMS almıştım. Bir de Millenicom'u deneyelim elime başka bir fırsat geçtiğinde. Şimdi biraz tedirginlik yaşıyorum acaba kesin olarak internet sahibi olabilecek miyim? Türk Telekom'dan gelen arkadaşın kontrol etmesi ve sıkıntı olmadığını söylemesi ne anlama geliyor?
Boş port varsa direkt bağlarlar. Port yoksa portun boşalmasını beklemek zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı