Millenicom Arkadaşını Getir Kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Merhaba arkadaşlar. Millenicom'un yeni başlattığı bir kampanya, promosyon kodunu kullanan kişi ve promosyon kodu sahibi 1 ay ücretsiz internet kullanıyorlar. Yeni geçmeyi planlayan arkadaşlar varsa benim referans kodum: 0DF79CC0. İhtiyacı olan kullanabilir, bana da yardımcı olmuş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom'dan memnun musunuz? Turknet ve milleni'nin balon olduğunu ve kağıt üstünde ''100 mbit'' verdiğini duydum da.

Millenicom'dan memnun musunuz? Turknet ve milleni'nin balon olduğunu ve kağıt üstünde ''100 mbit'' verdiğini duydum da.
Ben 2 aydır kullanıyorum. 35mbit Fiber paketini aldım. Gayet memnunum. Günün her saati 32-33mbps download ve 3-4 arası upload alıyorum. 100mbit'e bir şey diyemeyeceğim. Ben kendi paketimde hiçbir kesilme, hız düşmesi yaşamadım.
Bu testi de şimdi sizin için yaptım:
Screenshot_2019-12-02-21-15-05-176_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Son düzenleme:
Ben 2 aydır kullanıyorum. 35mbit Fiber paketini aldım. Gayet memnunum. Günün her saati 32-33mbps download ve 3-4 arası upload alıyorum. 100mbit'e bir şey diyemeyeceğim. Ben kendi paketimde hiçbir kesilme, hız düşmesi yaşamadım.

Eki Görüntüle 467853
Fiyat nedir ?

Eki Görüntüle 467853
Fiber de 34-35 Mbps neden verilmiyor. Ben de Vdsl de 32 alıyorum ama fiberde 35 gibi alınır diye düşünüyordum. İnternet dünyası bir garip sanırım.

CS:GO ve Twitch ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyim? Donma packet loss gibi sorunlar var mı?

CS:GO ve Twitch ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyim? Donma packet loss gibi sorunlar var mı?
altyapı çalışmaları dışında ping yaşamadım. Twitch'de çok fazla yayın açmadım genelde Dlive üzerinden yayın yapıyorum. Twicth'de sorun yaşamadım. 2000 Bitrate veriyorum benim için yeterli oluyor. Dlive'da da aynı şekilde sorun yaşamadım. Donma ve packet loss sorunları genelde altyapı çalışması olduğunda oluyordu. Onu da binanın yeni olmasına veriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı