Millenicom başvurusu nasıl yapılır?

froob42

Hectopat
Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Başvuru yaparken kendimiz gidip başvuru kagıdını kargo falan mı vermemiz gerekiyor, yoksa Millenicom kendisi gelip eve, bağlayıp sonra kagıdı evde mi imzalıyoruz? Yani evden bütün işi halledebilir miyiz anlaşmalı kargoculara gitmeden?

Yapma, 1 yıl taahütü 2 yıl olarak sisteme girmişler ve şikayeti dinleyen yok. Buna rağmen hız artışı olacağanı söyleyerek fiyatı arttıran ama yine aynı şekilde hızı sabit veren bir firma.Taahüt bitsin hemen kaçıyorum.

Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Başvuru yaparken kendimiz gidip başvuru kagıdını kargo falan mı vermemiz gerekiyor, yoksa Millenicom kendisi gelip eve, bağlayıp sonra kagıdı evde mi imzalıyoruz? Yani evden bütün işi halledebilir miyiz anlaşmalı kargoculara gitmeden?

Kendi sitesinden yapabilirsiniz ama mümkünse TurkNet'e geçin.
Milenicom abonelik sonlandırma ve arıza konusunda çok kötü muhatap bulamıyorsunuz.

Alternatif olarak NetSpeed seçebilirisiniz ister tahüttlü ister tahatasüz.
Kendi sitesinden yapabilirsiniz ama mümkünse TurkNet'e geçin.
Milenicom abonelik sonlandırma ve arıza konusunda çok kötü muhatap bulamıyorsunuz.

Şaayet turknettide önermem başvurudan sonra muhatap bulamıyorsunuz.

Alternatif olarak NetSpeed seçebilirisiniz ister tahüttlü ister tahatasüz.

Şaayet turknettide önermem başvurudan sonra muhatap bulamıyorsunuz.

Ya benim amacım evden dışarı çıkmadan bu işleri halletmek yani o kargo işleriyle ugrasmak istemiyorum anladıgım kadayırla diger tahhutsuz firimalarda hepsi kargoyla istiyor ama Millenicom eve gelip kurup imza alıp gidiyor anladıgım kadarıyla.

Millenicomun saha ekibi yok daha, gelip ıslak imza mı alacaklar. Sen eğer internet aboneliğini başka firmaya geçiriyorsan bir alo yeterli imza falan atmıyorsun zaten.

Bu arada millenicom kullanıyorum ve güzel ama destek ekibi cahil cühela. Adamlara diyorum ki TT'de 8 ping aldığım sunucudan sizde 17 ping alıyorum bazen 200 300 oluyor -1yıl önce böyle bir sorunum vardı- adam gelmiş diyor hız testi yapalım. Ulan sanki sunucular başka yere taşındı!

Yurtdışı çıkışları da acayip sorunlu, comnet veya turknet daha iyi bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı