Millenicom fiber internette yüksek ping

Buyur hocam

Dosya Ekleri

• IMG-20230228-WA0041.jpg
    IMG-20230228-WA0041.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 25
Normal? Adana'da mı yaşıyorsun.
Diyarbakır 35 mb den 100 MB ye çıktım dün şöyle bi sikıntı var discorddan yayın açtığımda oyun içi MS fırlıyor

Diyarbakır 35 mb den 100 MB ye çıktım dün şöyle bi sikıntı var discorddan yayın açtığımda oyun içi MS fırlıyor
Bağlantı uzaklığı etki edermi İzmir'de santral

Bağlantı uzaklığı etki edermi İzmir'de santral

Bu değerler gecikme değerleriyse hangisi benim değerim anlayamadım alt yapı türktelekom milenicom kullanıyorum pingim 28-30 arası genelde

Son düzenleme:
Diyarbakır 35 MB'den 100 MB'ye çıktım dün şöyle bir sıkıntı var Discord'dan yayın açtığımda oyun içi ms fırlıyor.

Bağlantı uzaklığı etki eder mi İzmir'de santral.

Bağlantı uzaklığı etki eder mi İzmir'de santral.

Bu değerler gecikme değerleriyse hangisi benim değerim anlayamadım altyapı Türk Telekom Millenicom kullanıyorum pingim 28-30 arası genelde.

27 pinginiz İstanbul.

Daha düşük ping almamız mümkün mü peki.

Adana ne alaka bu arada Diyarbakır'da oturuyorum.

Millenicom Türk Telekom'un doğuda Adana pop noktasını kiraladığı için maalesef'ki size Adana popundan hizmet vermekte.
Diyarbakır'da bir pop istersen Türk Telekom harici bulamasın.
Adana'da bile TT-Milleni mevcut.
Daha düşük pingi Milleni ve TT harici alamasın.

Millenicom Türk Telekom'un doğuda Adana pop noktasını kiraladığı için maalesef'ki size Adana popundan hizmet vermekte.
Diyarbakır'da bir pop istersen Türk Telekom harici bulamasın.
Adana'da bile TT-Milleni mevcut.
Daha düşük pingi Milleni ve TT harici alamasın.
Türk Telekom a geçiş saglarsam ping değerleri gecikme düşermi ayriyaten şöyle bi sıkıntı var discorddan yayın açtığımda ping fırlıyor hiç bişey yokkende bunu ara ara yapabiliyor bunun sebebi nedir

Türk Telekom'a geçiş saglarsam ping değerleri gecikme düşer mi ayrıyeten şöyle bir sıkıntı var Discord'dan yayın açtığımda ping fırlıyor hiçbir şey yokkende bunu ara ara yapabiliyor bunun sebebi nedir?

Modeminiz yükte bufferbloat yaşatmakta.
QoS açın çözülmese yeni model modem alın.
Türk Telekom müdürlüğüne gidip şehirinde bir pop noktası olup olmadığını sorun var derse evet düşüş olabilir ama değmez.

Geri
Yukarı