Millenicom güvenilir mi?

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Sundukları değeri gerçekten veriyorlar mı ya da internette herhangi bir kopma arızalanma söz konusu mu? Diğer internet sağlayıcılarına baktığımda 1 Upload'ın aşağısında bir değer görüyordum ama Millenicom'da 2 MB. Sizce güvenilir mi?

2020 Haziran ayından sonra kullanmaya başladım. Daha önce TTNET kullanıyordum ve kullanırken hiçbir kopma söz konusu değildi. Aynı şekilde Millenicom'a geçtikten sonra da herhangi bir kopma, internette yavaşlık ya da ping sorunuyla karşılaşmadım. Bu tamamen sizin alt yapınıza bağlı bir durum. Alt yapınız güçlü değilse diğer firmalarla da düşük upload-download ya da ping sorunları yaşayabilirsiniz.

Tamamen altyapınızla alakalı. 1 senedir kullanıyorum, aşırı memnunum. Daha müşteri hizmetlerini aramadım bile. Sorgulamalarda 85 Mbps alabileceğim yazıyordu ama 101-113 arası kullanıyorum.
Başvururken, sabah 9 gibi aramıştım, akşam 4 gibi kurye gelip belgeleri imzalattı, 2 gün sonra da internetim açıldı.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-01-13_223004_www.hiztesti.com.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-01-13_223004_www.hiztesti.com.tr.png
    53,2 KB · Görüntüleme: 39
Hocam, güvenilir bir firma. Ben de kullanıyorum. Altyapı iyiyse sorun olmaz. Bizim apartmanda her çeşit var desem yeridir. TurkNet, D-SMART, Telekom, Vodafone benim gördüğüm. Hepsi aynı.

Benim arkadaşım kullanıyor ve aşırı memnun 8Mbps upload yazıyor ama arkadaşım 8-10 arasında alıyor hatta 11 ay sonra bende geçmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı