Millenicom güvenilir mi?

Millenicom güvenilir midir? 35 Mbps taahhütsüz paketini alacağız, kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi? Şubeleri falan var mı?

TurkNet kullanıyorum öneririm. Yaklaşık 1 yıl olacak 100 Mbps tahattütsüz kullanıyorum. 1 aylık ücretsiz davet kodu isterseniz verebilirim.

5 ay olacak kullanıyorum gayet memnunum diyebilirim, birkaç defa hız problemi yaşadım aradım müşteri temsilcisi hemen hattı güncelleyip sorunu çözdüler. 35 Mbps paketi kullanıyorum. Ayrıca oturduğum yer hem tam merkezi konumda o yüzden alt yapım sağlam, alt yapısı olmayan ya da sorunlu olan yerlerde kimsenin memnun olduğunu görmedim.

Peki ben şuan başvurumu yapsam ne zaman kuruluma gelirler?
İstisnalar kaideyi bozmaz. Her marka ve üründe illa bir kesim şikayet eder. Tamamen şans işi.
Hocam siz de ne kadar sürede kuruluma geldiler?
5 ay olacak kullanıyorum gayet memnunum diyebilirim, birkaç defa hız problemi yaşadım aradım müşteri temsilcisi hemen hattı güncelleyip sorunu çözdüler. 35 Mbps paketi kullanıyorum. Ayrıca oturduğum yer hem tam merkezi konumda o yüzden alt yapım sağlam, alt yapısı olmayan ya da sorunlu olan yerlerde kimsenin memnun olduğunu görmedim.
Hocam 47 Mbps altyapım var, bir de mahallemde şuanda fiber çalışması yapılıyor. Yeterli olur mu?

Hocam siz de ne kadar sürede kuruluma geldiler?
Kurulum hızlı olmadı onu hatırlıyorum. 10 gün sürdü galiba kurulması. Yani aslında kurulum yapıldı ama internet ID ve şifreyi bekledik. Komple hepsi 10 gün içinde bitti.

Kurulum hızlı olmadı onu hatırlıyorum. 10 gün sürdü galiba kurulması. Yani aslında kurulum yapıldı ama internet ID ve şifreyi bekledik. Komple hepsi 10 gün içinde bitti.
Hocam çok meşgul ettim kusura bakmayın son bir soru daha soracaktım, şuan da başvursam gelebilirler mi? Yasak olduğu için bilmiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı