Millenicom güvenilir mi?

Codfish

Hectopat
Makaleler
2
Şu an Türk Telekom ev internetine sahibim ve en fazla 16 Mbps veriyor. Ayrıca ADSL altyapı. Millenicom'un altyapısını sorguladığımda da en fazla 34 Mbps alabileceğimi gördüm. Millenicom'a geçmeli miyim?

Beni dolandırdı, tarif eden başka bir kelime yok. 11. gün 1600 lira fatura gelmişti eve. İnternette pek çok kişi tttnet diye mesaj gelip tahhüt yaptıklarını, sonra Millenicom olduklarını öğrendiğini söylemekte. Müşteri hizmetleri robot destekten daha kötü, hiçbir sorunu çözmekle alakaları yok. Hatta sorunumu büyütmüşlerdi. Siz bilirsiniz.

Ben kullanıyorum altında Mbps veriyor 80 olacakken 34 falan alıyorum bazen 50 60 alıyorum kablo bağlayınca 70i görüyor ve bazen dalgalanma yapıyor ben bunların yapacağı alt yapının. Ping 100 oluyor geri 50 oluyor 180 oluyor geri 30 oluyor falan. Bu aralar azaldı.

Modem açıldığında DSL geç geliyor, o da sanırım iç tesisatla alakalı bir sorun, başka bir sorun yok. Ping değerleri normal, vaat ettiği 35Mbps interneti de veriyor.

Şu an Türk Telekom ev internetine sahibim ve en fazla 16 Mbps veriyor. Ayrıca ADSL altyapı. Millenicom'un altyapısını sorguladığımda da en fazla 34 Mbps alabileceğimi gördüm. Millenicom'a geçmeli miyim?

Taahhütsüz ve harika müşteri hizmetleri olan, şu sıralar neredeyse kusursuz olan tek ISS NetSpeed diyebilirim. Onun dışında arkadaşım Vodafone'den bayağı memnun fakat müşteri hizmetleri kasıtlı olarak yanlış bilgi veriyor, faturayı ucuz söylüyor bu tarz sorunları mevcut. Bir de TurkNet var, iyi görünüyor fakat müşteri hizmetleri mevcut değil. Son çare ise Turkcell Superonline, yine iyi olduğu söyleniyor fakat fiyatları aşağı yukarı diğerlerinin 2 katı. Ben NetSpeed önermekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı