Millenicom internet aboneliği iptal edilemiyor

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba, sözleşmesiz Millenicom kullanıyordum fakat neredeyse 1 haftadan fazla oldu ve iptali sağlanmadı. Maili attığım günden beri kullanım yok ve şu an üzerine faturalandırma, yapacaklarını söylüyorlar.

Bunlara ne yapmalıyım?

millenicom.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sözleşmesiz. Millenicom kullanıyordum fakat neredeyse 1 haftadan fazla oldu ve iptali sağlanmadı, maili attığım günden beri kullanım yok ve şu an üzerine faturalandırma, yapacaklarını söylüyorlar.

Bunlara ne yapmalıyım?

Geçeceğiniz internet sağlayıcı ile iletişime geçtiniz mi? Onlar direkt olarak geçişleri sağlıyorlar. Direkt port kaybetme gibi bir durum da olmuyor. Tabii fiber kullanıyorsunuzdur veya internet komple iptal etmek istiyorsunuzdur orası ayrı. @velydagi bakın hocam konuştuğumuz gibi her yerde farklı sorunlar çıkabiliyor. Sizi de etiketledim ki bu kullanım açısından bilginiz vardır diye.

e-Devlet üzerinden iptal edebiliyor olman lazım bir de oradan dene.

Hocam güvenlik vesaire diyor orada anlamadım orayı.

Geçeceğiniz internet sağlayıcı ile iletişime geçtiniz mi? Onlar direkt olarak geçişleri sağlıyorlar. Direkt port kaybetme gibi bir durum da olmuyor. Tabii fiber kullanıyorsunuzdur veya internet komple iptal etmek istiyorsunuzdur orası ayrı. @velydagi bakın hocam konuştuğumuz gibi her yerde farklı sorunlar çıkabiliyor. Sizi de etiketledim ki bu kullanım açısından bilginiz vardır diye.

Ev taşıdığımız için direkt komple iptal ettirdim şu an Turkcell kullanıyorum bunu iptal ettiremiyorum hocam.

Fiber geçişlerinde port kaybetme durumu mu oluyor?

Hayır ona sonradan ekleme yaptım. Port dediğimiz bina girişinde yer alıyor zaten.

Bizim burada port yok. Ben şu an millenicomdayım. Başka bir ISS ile anlaşıp direk geçiş yaptığımda var olan portu kaybeder miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı