Millenicom internetim gitti

Sabırlı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün sabah itibarı ile kullanmış olduğum internetimde hiçbir problem olmadığı hâlde birden gitti. Millenicom'a arıza kaydı bıraktığım halde geri dönüş olmadı. Bu akşam gelen mesaj aynen şöyle;

Değerli müşterimiz saha ekiplerimiz tarafından hattınız kontrol edilmiş ve çözümü uzun sürecek bir arıza tespit edilmiştir. Bu arızanın giderilmesi için çalışmalar devam etmekte olup süreç tarafımızdan takip edilmektedir. Gelişme olması durumunda sizinle yeniden iletişime geçeceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Modemime sinyal gelmiyor yoksa ben de port mağduru mu oldum?

Hocam bu aralar bir sürü kişi bu sorundan müzdarip, Millenicom'da sıkıntı var.

Şimdi ben ne yapmalıyım? Boş VDSL portuda yok. Şaka gibi iş.
Türk Telekom bir haltlar çeviriyor bence bu ara. VDSL portları hacılıyorlarmış diye çok konu okudum yakın zamanda.

Ama bu illegal değil mi? Bu nasıl iş hocam tamam Millenicom ile sözleşmem yok ama bu etik mi sizce.

Hocam bu süreçte Superonline, NetSpeed gibi firmalara geçiş için başvuruda bulunsam mı? Ya işimiz gereği internetin tam lazım olduğu zamanda yapılan işe bak.

Hocam eğer işiniz gereği internet ihtiyacınız var ise yeni bir firmaya geçebilirsiniz, nasıl olsa taahhüt yok. Altyapınızı firmaların internet sitelerinden sorgulayın ve daha avantajlı olana geçin derim. Hatta altyapınız destekliyorsa Kablonet tavsiye ederim.

Hocam eğer işiniz gereği internet ihtiyacınız var ise yeni bir firmaya geçebilirsiniz, nasıl olsa taahhüt yok. Altyapınızı firmaların internet sitelerinden sorgulayın ve daha avantajlı olana geçin derim. Hatta altyapınız destekliyorsa Kablonet tavsiye ederim.

Keşke Kablonet alt yapısı olsa da geçebilsem güncel olarak VDSL alt yapısı var. Ben VDSL kullanıyorum 100 Mbps'ye kadar. Ve şu an VDSL'de boş port yok. Benim portuda başka birine vermiş olmasınlar.

Keşke Kablonet alt yapısı olsa da geçebilsem güncel olarak VDSL alt yapısı var. Ben VDSL kullanıyorum 100 Mbps'ye kadar. Ve şu an VDSL'de boş port yok. Benim portuda başka birine vermiş olmasınlar.

Böyle bir şey mümkün olabilir mi bilmiyorum hocam üzgünüm. Dediğim gibi son 1-2 haftadır herkes şikayetçi internet kesintilerinden. kimisinin 10 gündür kimisinin 1 haftadır bağlantısı yok. Superonline altyapısı var ise geçin derim hocam. Milenicomdan çıkın en kısa sürede.

Yeni konular

Geri
Yukarı