Millenicom iyi mi?

exclusive07

Kilopat
Yer
Beverly Hills, Kaliforniya
Merhabalar, 1.5 yıldır NetSpeed kullanıyorum. Son 6 aydır 7ms olan pingim 35-45 civarına yükseldi. Son zamanlarda çok kalitesiz olmaya başladı. 4 yıl Superonline 4 yıl Türk Telekom kullandım çok fark yaratmadılar. Genelikle LoL ve CS:GO oynuyorum. Diğer şekilde standart kullanım sağlıyorum. 20 gündür NetSpeed'e attığım mail için hala dönüş yapmadılar hiçbir soruna çözüm üretmiyorlar. Türk Telekom, NetSpeed abonesi olmama rağmen yardım etmeyeceğini bildiğim halde arıza kaydı açmayıp beni Türk Telekom'a yönlendiriyorlar. Değiştirmeye karar verdim. 76 liraya 35 Mbps alıyorum şu an. Aklıma birkaç soru takıldı Millenicom hakkında;

Millenicom Online oyunlarda pingde problem yaratıyor mu?

Geçiş işlemleri kaç gün sürüyor?

Verilen arıza kayıtlarına zamanında dönüş yapıyorlar mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1233.PNG
    1233.PNG
    8,1 KB · Görüntüleme: 22
Merhabalar, 1.5 yıldır NetSpeed kullanıyorum. Son 6 aydır 7ms olan pingim 35-45 civarına yükseldi. Son zamanlarda çok kalitesiz olmaya başladı. 4 yıl Superonline 4 yıl Türk Telekom kullandım çok fark yaratmadılar. Genelikle LoL ve CS:GO oynuyorum. Diğer şekilde standart kullanım sağlıyorum. 20 gündür NetSpeed'e attığım mail için hala dönüş yapmadılar hiçbir soruna çözüm üretmiyorlar. Türk Telekom, NetSpeed abonesi olmama rağmen yardım etmeyeceğini bildiğim halde arıza kaydı açmayıp beni Türk Telekom'a yönlendiriyorlar. Değiştirmeye karar verdim. 76 liraya 35 Mbps alıyorum şu an. Aklıma birkaç soru takıldı Millenicom hakkında;

Millenicom Online oyunlarda pingde problem yaratıyor mu?

Geçiş işlemleri kaç gün sürüyor?

Verilen arıza kayıtlarına zamanında dönüş yapıyorlar mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Eğer süperonline paketiniz fiber değilse ping sorunu tabii ki olur ama fiber ise fiber bağlamaya uyun ve o hıza yakın bir interneti gerekli şartlarda size kesinlikle sağlar en başında kaliteli kablo geliyor eğer kablosuz kullanıyorsanız hangi firmayı kullanırsanız kullanın o ping çıkacaktır. (TTnet için fiber kablo yanlız yaşam ne olursa olsun ping düşmez bu yazdıklarıma dahil değil kendisi)

Eğer Superonline paketiniz fiber değilse ping sorunu tabii ki olur ama fiber ise fiber bağlamaya uyun ve o hıza yakın bir interneti gerekli şartlarda size kesinlikle sağlar en başında kaliteli kablo geliyor eğer kablosuz kullanıyorsanız hangi firmayı kullanırsanız kullanın o ping çıkacaktır. (TTNET için fiber kablo yalnız yaşam ne olursa olsun ping düşmez bu yazdıklarıma dahil değil kendisi)

Superonline fiber ile TR sunucusu 700 ping alıyor 1 yıldır her hafta arıyorum 2 bir şey sallayıp kapıyorlar Superonline harici bütün sağlayıcılar daha iyidir

Superonline fiber ile TR sunucusu 700 ping alıyor 1 yıldır her hafta arıyorum 2 bir şey sallayıp kapıyorlar Superonline harici bütün sağlayıcılar daha iyidir.

CAT 6 kablo, fiber, tek kişinin kullandığı, 25 download 2 upload ve üzeri ping çıkartan kimse görmedim bu yazdıklarımdan birinde sorun yoksa, olması lazım varsa internet hızı aldığınız paketle tutmuyorsa vs. büyük ihtimal upload çok düşüktür ki oyun oynayanlar buna çok bakmazken ping kaynağı olabilir.
Eğer sorun bu değilse evinize bir ekip gönderilmesini isteyin Superonline çok lafa tutup insanı bıktırıyor ama çok uğraşırsanız pes edip gönderiyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı