Millenicom modem kurulumu nasıl olmalı?

Naqlov

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu modem kurulumu konusunda ufak bir şey danışacağım biraz da Millenicom hakkında sitem belirteceğim. Böyle giderse zaten muhtemelen ya başka bir ISP dener ya da TurkNet'e geri dönerim. Zamlardan dolayı Millenicom'u denemek istedim ve dün bana mesaj ile giriş bilgilerimi ulaştırdılar. Aynı olay TurkNet'te de olmuştu ve tek bir tuş ile her şey sorunsuz ilerlemişti. Ancak Millenicom'da işler böyle ilerlemedi. Şu an internet ışığım kırmızı yanıyor ve dünden beri internetim yok.
Öncelikle bir soru sormak istiyorum. Millenicom kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim, bu internet kurulum esnasındaki ID kısmınında sonda kalan kısmı noktasız mı yazıyoruz(@millenicom) yoksa noktalı mı(@milleni.com) ben her ikisini de denememe ve internetin gelmemesine rağmen yine de doğrusunu bir öğrenmek istiyorum çünkü doğru düzgün bir bilgi alamadım kendilerinden.

giriş.png

Bana SMS'de noktasız iletildi ama yine de sormak istedim. Çünkü çözemiyorlar.

millenicom2.png

Şu konuşmaya bakar mısınız, internetim yok diyorum; "bilgileri doğru girdinizden emin olun diyorlar." yanlış veya eksik mi tuşladım diye onlarca kez hem SMS'de iletildiği gibi hem de yukarıda sorduğum varyasonu ile birlikte denememe rağmen herhangi bir şey değişmiyor interne yok. Bir de herhangi bir cevap vermeden birden bir konuşmayı kesiyorlar.

Bugün eve ekip göndereceklerdi ve arayıp internetin sorunsuz gözüktüğünü ve gerek kalmadığını söylediler, çalışıyorum olduğum için teyit edemedim ve durumu kabul ettim. Ancak eve geldim internet yine yok. Ben hem biraz sitem etmek hem de şu kafama takılan ID kısmını sormak için bu konuyu açayım dedim.

Millenicom kullanıyorum ve kullanıcı adı böyle. Yani noktasız bir şekilde. Modem kurulumunu yanlış yapıyor olabilirsiniz, tekrar deneyebilirsiniz. Eğer sorun millenicom ile alakalıysa da wp hesaplarıyla hiç uğraşmayın çünkü çoğunlukla bot cevap veriyor ve pek bir faydası oluyor. Onun yerine şikayetvar'dan yazarsanız daha hızlı bir sonuç alırsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230203-052600_Chrome.jpg
    Screenshot_20230203-052600_Chrome.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 123

Yeni konular

Geri
Yukarı