Millenicom Nasıl Bir Firma?

DARC

Hectopat
Arkadaşlar evimde Türk Telekom'un rezalet interneti var artık gına geldi oyunlarda ping ile uğraşmaktan Normal'de TürkNet'e geçiş yapacaktım ama sadece Türk Telekom'un fiberi varmış ondan dolayı TürkNet bağlayamadı Millenicom Türk Telekom'un fiberini kullanabilirmiş ama Millenicom nasıl bir firma 100₺'ye 100Mbps internet paketleri var onu almayı planlıyorum sizce Millenicom güvenilir mi bir sıkıntı yaşatır mı?

Arkadaşlar evimde Türk Telekom'un rezalet interneti var artık gına geldi oyunlarda ping ile uğraşmaktan Normal'de TurkNet'e geçiş yapacaktım ama sadece Türk Telekom'un fiberi varmış ondan dolayı TurkNet bağlayamadı Millenicom Türk Telekom'un fiberini kullanabilirmiş ama Millenicom nasıl bir firma 100₺'ye 100Mbps internet paketleri var onu almayı planlıyorum sizce Millenicom güvenilir mi bir sıkıntı yaşatır mı?

Fiber 35 Mbps kullanıyorum daha altını hiç görmedim 1 yıl olacak teknik ekip Türk Telekom zaten merak etme pişman olmazsın ayrıca

1 aylık ücretsiz Millenicom davet kodu arkadaşlar Mart'ta bitiyor bitmeden faydalanın derim bende bir arkaş sayesinde kaydoldum
Davet kodu (D752137B )

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

TTNET den geçiş yaptım, gayet iyi sorun yok. Sorularınız varsa alabilirim. Abonelik için telefon açtığınızda bu kodu ilk başta verip özellikle arkadaşını getir kampanyası olduğunu söyleyin. Destek için lütfen;
Millenicom 1 ay bedava kod: 62ABC1DE

TTNET den geçiş yaptım, gayet iyi sorun yok. Sorularınız varsa alabilirim. Abonelik için telefon açtığınızda bu kodu ilk başta verip özellikle arkadaşını getir kampanyası olduğunu söyleyin. Destek için lütfen;
Millenicom 1 ay bedava kod: 62ABC1DE
Senin kodunla başvuru yaptım, haber vereyim dedim :)

Konuyu hortlatayım dedim. @klonwars Dostum 1 ay sonra Türk Telekom aboneliğim bitiyor. Alt yapım oldukça kötü maalesef. Sadece ADSL destekliyor maksimum 12Mbit alabiliyorum. 4 yıldır altyapı gelecek diyor Telekom fakat hiçbir şey değişmedi. Bende deli gibi internet arayışı içindeyim aradığım birkaç yer de maksimum 12 alabileceğimi söyledi. Dayanamıyorum artık sene 2022 İstanbul'da oturuyorum ve ilk bakır kablo ile internet kullanıyorum. Aylık 100 TL ise 200 vereyim yeter ki benim daireme en kötü VDSL hat çekin diyorum o da yok... Fiberi söylemiyorum bile. Sen şu an da Millenicom kullanmaya devam ediyor musun? Memnun musun?

Geri
Yukarı