Millenicom nasıl?

Abubakmazabi31

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Millenicom internet hakkında size birkaç sorum var.

1-Ortalama ne kadar sürede bağlanır? (Başvuruyu yaptıktan kaç gün sonra)
2-Download upload ping nasıl?
3-Fiyatinin hakkını veriyor mu?
4-İlgi alaka nasıl?
5-Altyapı şart mı?

Diğer sorularını cevaplayamam ama 5. sorun için, zaten sağlayıcıları kullanmak istiyorsanız Türk Telekom altyapısı şart. SuperBox gibi bir sistem yok bu sağlayıcılarda. Altyapı yoksa gelmesini beklemelisiniz. Boş port yoksa ya yeni portlar talep edeceksiniz ya da bir port boşalana kadar bekleyeceksiniz.

4-İlgi alaka nasıl?
5-Altyapı şart mı?
Üniversitede den önce 6-7 ay kalmıştı sınava ve gideceğim için evden taahhütsüz bir internet aradım ve bu vardı. 1000'lerce kere taahhütsüz internet istiyorum dememe rağmen taahhütlü internet bağlamışlardı bana defalarca arayıp bu durumu düzeltmelerini istedim tek yaptıkları sisteme not düştük demeleri oldu. İnternet hızı altyapıdan kaynaklı belki de bilmiyorum dediklerinin yarısını alıyordum. En sonunda 40 takla ile taahhaüt borcu olmadan interneti iptal ettirmiştim. Bu interneti kullanacağınıza türk net alın yok bütçe sorun derseniz. Şok net alın daha iyi :) en azından 60-70 TL miydi neydi 24 Megabit internet.

4-İlgi alaka nasıl?
5-Altyapı şart mı?
1- Geçen yıl başvurduğumda 2-3 günde gelip bağlamışlardı. (Aydın/Söke)
2- Ben 100'lük paket kullanıyorum. Steam'de indirme 11-11.5 Mbps oluyor. Upload 6-7 civarı. TTNET altyapısı. (Ankara/Yenimahalle)
3- 119 TL ödüyorum ve memnunum. Ekleme, taahhütsüz fiyatı bu, taahhütlüye geçtim ve 107 lira ödüyorum.
4- İnternet gittiğinde aradığımda müşteri hizmetlerine ulaşmak biraz zor ama sorunu 2-3 saat civarı çözüyorlar.
5- Eskiden TT altyapısı ile çalışıyorlardı artık Turkcell Superonline altyapısıyla da çalışıyorlar.
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Son düzenleme:
Ben de Millenicom kullanıyorum. Altyapı desteğim 50 ve alabiliyorum. Bana 50 verebilen tek firma oldu. Müşteri hizmetleri var. Arıza nadiren oluyor. Olunca da ilgileniyorlar. Taahhüt yapmadım. DSL olarak zaten Türk Telekom. Fiber olarak ise Süper Online ile de çalışıyor.

Geri
Yukarı