Millenicom nasıl?

turgut34ist

Yoctopat
Superonline altyapısı kullanıyorum. Millenicom'a geçsem mi diye düşünüyorum 100Mbps.

Birileri Millenicom'da en fazla 3-5 ping fazla alırsınız ama onun dışında başka bir sorun olmaz demişler. Durum böyle mi cidden? 3-5 fazla ping dedikleri şey nedir yani fazla fark eder mi?

Güvenilir ve büyük bir firma mı burası? Güvenilir ve büyük bir firma olması benim için önemli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Milenicom bir socar iştiraki iss firmasıdır. Yani kısacası arkası sağlam güvenilir bir firmadır. Bir günde kepenkleri kapatıp gidecekleri yok. Müşteri destekleri ile ilgili pek bir bilgim yok. Fakat yorumları güzel. Sizin altyapınıza çıkan paket ne kadar acaba ?

Bir de mevcut paketinizin özellikleri nelerdir?

Yakın bir arkadaşım bir dönem kullandı. Yanlış hatırlamıyorsam birkaç yıl önce kullanıyordu. Ben de o zamanlar ilk defa duymuştum. Anlattığına göre memnundu. Müşteri hizmetlerinden de memnundu. Taahhüt yoktu sanırım. İstediği zaman iptal etmişti. Neden iptal ettiğini tam hatırlamıyorum ama fiyatı daha uygun ve daha hızlı başka bir sağlayıcıya geçmişti sanırım.

Yaklaşık 2 yıl oluyor galiba kullanalı. Kullandigimdan beri bir kere bile bir sorunu ile karşılaşmadım müşteri temsilcisini aradığımı hiç hatırlamıyorum bile. Bende lanet Superonline'den geçmiştim. Memnunum.

Bildiğim kadarıyla hailhazırda Turkcell müşterisi iseniz, Superonline altyapısıyla Millenicom'a geçiş yapamıyorsunuz. Turkcell'i kapattırıp Millenicom'a başvurmanız gerekiyor, öyle olunca da aslında çok bir fiyat cazibesi kalmıyor. Benim de aklımda Turkcell veya Millenicom'a geçmek var hâlâ kararsızım.

Bu arada Millenicom köklü bir firma, uzun yıllardır bu sektörde. Eskiden kendi altyapıları da vardı galiba ama şimdiki durumu bilmiyorum.

Zam konusunda garip bir firma yeni gelenlere indirimli veriyor 2 3 ay sonra zam yapıyor kullananlar bundan şikayetçi.
Ama Superonline altyapınızda kullanabilirsiniz fiyatları Turkcell'e göre uygundur.
Millenicom eski bir firmadır güvenilirlikten yana sorun yaşamazsınız pinglerde hemen hemen yakın sonuçlar verir.

Geri
Yukarı