Millenicom Servis Sağlayıcısı nasıldır?

emreakhan34

Hectopat
Öncelikle 1.5 ay sonra Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Müşteri hizmetleri 35 hıza 115 lira fiyat çekti, bu fiyat için bu hız bayağı saçma geldi. Millenicom'da 99 TL'ye 100 hız destegi veriyor altyapım. Ama şöyle bir kafamda soru işareti var. Millenicom'a geçersem pişman olur muyum? ( Altyapı Evimin dibinde hemen)

Şu anki aldıgım hız 35, 80 TL Türk Telekom.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş Azerbaycan soccar firmasına ait, ciddi yatırım yapıyorlar. Youtube kullanıcı ve test videoları var, Ben kullanmadım ama, el değiştirmiş belki iyi olabilir.

Turkcell'den Millenicom firmasına geçtim. 2 haftada bağlandı, ping Turkcell'e göre çok düşük. Turkcell'de 80-100 olan ping Millenicom'da 20-50 arası. ADSL hizmet alıyorum.

Millenicom müşteri hizmetleri çok zayıf 2 de 1 de modeme güncelleme atıyorlar sizi safdışı bırakıyorlar İnternetinizi kesiyorlar keyfe keder ev sahibimizi o kadar çok uğraştırdılar ki tüketici haklarına başvurdu ve kazandı. Turktelekom bile daha iyi bilginiz olsun..

Millenicom'dan Türknet'e geçtim taahhüt olayı yok ve arada devasa hız farkı var. Tavsiye ederim. Millenicom'dan uzak dur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı