Millenicom İnternet Sağlayıcısı Nasıldır?

atahanatmaca

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün Vodafone'da kullandığımız 50mbit 250GB AKN olan internet paketini 8 Mbit olarak kullandığımız için Vodafone'un müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen hız sorunumuzu 1 ay boyunca çözmediler ve 50 Mbit ücretini bizim faturamıza yansıttılar. Biz de Türk Telekom'a geçiş için müşteri hizmetlerini aradık. Bizi Millenicom isimli bir firmanın internetini vermek için ikna etmeye çalıştı. Millenicom nedir? Kullanılır mı? Türk Telekom ile alakası nedir? Kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet firmasından iyi olduğu kesindir. Özellikle fiyatına göre verdiği hız olarak. Türkcell'de olan sözleşmem biter bitmez geçeceğim firmadır. Fiber alt yapınız yoksa hangi firmayı seçtiğinizin tek farkı müşteri memnuniyeti ve hizmet ücretidir. X firma ile Y firmadan ADSL veya VDSL internet alırsanız o bölgede yoğunluk yoksa hemen hemen aynı kalitede hizmet alırsınız.

Arada sırada (Ayda birkaç gün, saatlerce.) bağlantısı kopan, sözleşme iptali için hayvan gibi bir para isteme (Diğer internet sağlayıcıları ne kadar istiyor bilmiyorum.) özelliği olan bir internet sağlayıcısı.

2 yıl kullandım. Fiyat ve hizmet kalitesi olarak rezalet bir firmaydı. Kullanmanızı önermem. TurkNet'e bakabilirsiniz. Şu an kullanıyorum ve gayet memnunum. Verdiği hizmet olsun fiyatlandırması olsun.

Geçen gün Vodafone'da kullandığımız 50mbit 250GB AKN olan internet paketini 8 Mbit olarak kullandığımız için Vodafone'un müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen hız sorunumuzu 1 ay boyunca çözmediler ve 50 Mbit ücretini bizim faturamıza yansıttılar. Biz de Türk Telekom'a geçiş için müşteri hizmetlerini aradık. Bizi Millenicom isimli bir firmanın internetini vermek için ikna etmeye çalıştı. Millenicom nedir? Kullanılır mı? Türk Telekom ile alakası nedir? Kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.

NetSpeed öneririm. Türk Telekom dan geçtim hem ping değerleri, internetin sağlığı ve hız değerleri hepsi muazzam üstelik fiyatları da makul.Ek olarak TürkNet gibi değil, müşteri hizmetleri de var.

Ben birkaç senedir kullanıyorum. Fena değil idare eder, internette kopmalar yaşamadım desem doğru demiş olurum hakikatten, işimi iyi görüyor ben 8Mb sabit AKN'siz kullanıyorum sınırsız efsane oluyor bana 2 senelik yapmıştık sözleşmesini 2 sene hız olsun kopmalar olsun hiçbir sıkıntı yaşamadım nerdeyse başka kullanan kişileri bilemem benim yazdıklarım bunlardan ibaret.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı