Millenicom sözleşmesini imzaladım

30 Mbps paket kullanıyorum, ama bana gelen 3 mbps bile değil 480p video izliyorum, instagram'da videolar geç yükleniyor, film sitelerinde bazen video donuyor ve bunun gibi bir çok sorunum var hatta bir keresinde internetim kesilmişti borç felan yoktu, müşteri hizmetlerini aradık ama bize BİLMİYORUZ dediler teknik servis bile gelmedi ve internet ertesi gün kendisi düzeldi... Tam bir rezalet kesinlikle önermiyorum.

Soracak olursanız, altyapım fiber ve modemde fiber modem.

Aktif millenicom kullanıcısı olarak başlayayım anlatmaya.

1)İlk kuruluma gelmek için epey bekleyebilirsin.
2)Kurulumdan sonra sinyal kaynaklı bağlantı sorunu yaşayabilirsin. Daha sonrasında aradığında çok zor muhatap bulabilirsin.
3)Her aradığında "Sinyalinizi güncelliyorum." tarzında bir cevap duyabilir, her seferinde arıza kaydı oluştururduk diyebilirler.
4)Günün belli saatlerinde bağlantı sorunu yaşayabilirsin. Son 2 ay içerisinde her gün hızım 1Mbps'e kadar düşüyordu.
5)Durumu müşteri hizmetlerine bildirirdiğinde arıza kaydı oluştururlar ama gelen giden olmaz.
6)Üstelik tekrar aradığında arıza kaydınız görülmemektedir diyebilirler. Tekrar oluştururlar yine gelen giden olmaz. :)
7)8 kere anlattıktan sonra artık güncelleme yapmayın sorunum bu değil diye sen yönlendirirsin onları, onlar yine o "Güncelleme" olayını illa yaparlar.
8)Ha bir de sorununuzun olmasına inandıramazsınız ve "Sorun olmadığı için arıza kaydı açamamaktayız. Eğer bu durumda ariza kaydı oluşturursak faturanıza ek ücreti yansır." gibi bir cevap alırsınız. :)
8)Ping sorunu yaşaman olası.

Hız:(Sorun olmadığı takdirde) 9
Ping: 4
Müşteri hizmetleri desteği: 1
Stabilite: 4
Çözüm gücü: 5

Artıları:
1) Ucuz.
2)Altyapi ve kablolar sağlamsa 91 Mbps görürsün.

Sırf indirme hızı için kullanıyorum. Hikaye odaklı oyunlar oynadığım için. Online oyun oynuyor olsaydım kesinlikle şimdiye çoktan terk etmiştim.

NOT: Kendi yaşadığım sorunlardır. Bir başka kullanıcı için aynı şeyler olması söz konusu olmayabilir.

Aktif Millenicom kullanıcısı olarak başlayayım anlatmaya.

1)Ilk kuruluma gelmek için epey bekleyebilirsin.
2)Kurulumdan sonra sinyal kaynaklı bağlantı sorunu yaşayabilirsin. Daha sonrasında aradığında çok zor muhatap bulabilirsin.
3)Her aradığında "sinyalinizi güncelliyorum." Tarzında bir cevap duyabilir, her seferinde arıza kaydı oluştururduk diyebilirler.
4)Günün belli saatlerinde bağlantı sorunu yaşayabilirsin. Son 2 ay içerisinde her gün hızım 1Mbps'e kadar düşüyordu.
5)Durumu müşteri hizmetlerine bildirirdiğinde arıza kaydı oluştururlar ama gelen giden olmaz.
6)üstelik tekrar aradığında arıza kaydınız görülmemektedir diyebilirler. Tekrar oluştururlar yine gelen giden olmaz. :)
7)8 kere anlattıktan sonra artık güncelleme yapmayın sorunum bu değil diye sen yönlendirirsin onları, onlar yine o "güncelleme" olayını illa yaparlar.
8)Ha bir de sorununuzun olmasına inandıramazsınız ve "sorun olmadığı için arıza kaydı açamamaktayız. Eğer bu durumda ariza kaydı oluşturursak faturanıza ek ücreti yansır." Gibi bir cevap alırsınız. :)

Hız:(Sorun olmadığı takdirde) 9.
Ping: 4.
Müşteri hizmetleri desteği: 1.
Stabilite: 4.
Çözüm gücü: 5.

Artıları:
1) Ucuz.

Sırf indirme hızı için kullanıyorum. Hikaye odaklı oyunlar oynadığım için. Online oyun oynuyor olsaydım kesinlikle şimdiye çoktan terk etmiştim.

Not: Kendi yaşadığım sorunlardır. Bir başka kullanıcı için aynı şeyler olması söz konusu olmayabilir.

Benim derdim upload kanka onda sıkıntı yaşamayım yeter bana. Uzun ve güzel açıklamaların için teşekkür ederim🙂
30 Mbps paket kullanıyorum, ama bana gelen 3 Mbps bile değil 480P video izliyorum, Instagram'da videolar geç yükleniyor, film sitelerinde bazen video donuyor ve bunun gibi birçok sorunum var hatta bir keresinde internetim kesilmişti borç falan yoktu, müşteri hizmetlerini aradık ama bize bilmiyoruz dediler teknik servis bile gelmedi ve internet ertesi gün kendisi düzeldi... Tam bir rezalet kesinlikle önermiyorum.

Soracak olursanız, altyapım fiber ve modemde fiber modem.

Ne yapayım şimdi kanka sözleşmeyi iptal edemez miyim soğudum 😁

Aktif millenicom kullanıcısı olarak başlayayım anlatmaya.

1)İlk kuruluma gelmek için epey bekleyebilirsin.
3)Her aradığında "Sinyalinizi güncelliyorum." tarzında bir cevap duyabilir, her seferinde arıza kaydı oluştururduk diyebilirler.
6)Üstelik tekrar aradığında arıza kaydınız görülmemektedir diyebilirler. Tekrar oluştururlar yine gelen giden olmaz. :)
7)8 kere anlattıktan sonra artık güncelleme yapmayın sorunum bu değil diye sen yönlendirirsin onları, onlar yine o "Güncelleme" olayını illa yaparlar.
8)Ha bir de sorununuzun olmasına inandıramazsınız ve "Sorun olmadığı için arıza kaydı açamamaktayız. Eğer bu durumda ariza kaydı oluşturursak faturanıza ek ücreti yansır." gibi bir cevap alırsınız. :)

Hız:(Sorun olmadığı takdirde) 9
Ping: 4
Müşteri hizmetleri desteği: 1
Stabilite: 4
Çözüm gücü: 5

Artıları:
1) Ucuz.

NOT: Kendi yaşadığım sorunlardır. Bir başka kullanıcı için aynı şeyler olması söz konusu olmayabilir.
Ben de sizin gibi yüksek download hızı için arıyorum ve muhtemelen geçeceğim, kod paylaşabilirseniz birlikte 1 aylık fatura indiriminden yararlanalım.

millenicom online işlemlerde, en altta kampanyalar var. arkadaşını getir, olarak geçiyor. isteyene kod başka kodlar da var. benimki yeni geçtiğim için hiç kullanılmadı, 62ABC1DE

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı