Millenicom VDSL hız düşüşü

MaxPowerSS

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 ay önce Millenicom'a geçiş yaptım. Düne kadar 76 megabit interneti sorunsuz kullanıyordum dün internetin hızı aniden düştü. Arıza kaydı bıraktım dünden beri geri dönüş yapılmadı.
xDSL ve hız değerlerim:

IMG-20221126-WA0012.jpg

IMG-20221126-WA0011.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerleriniz çok düşmüş. Arıza kaydı oluşturmuşsunuz ekipler gelene kadar beklemekten başka çareniz yok. Kabloda ek falan varsa muhtemelen oksitlenme problemi olabilir.

Hat değerleriniz çok düşmüş. Arıza kaydı oluşturmuşsunuz ekipler gelene kadar beklemekten başka çareniz yok. Kabloda ek falan varsa muhtemelen oksitlenme problemi olabilir.

VDSL kablo iç tarafına darbe almış olabilir benim de fiber kablo gelirken zarar vermişlerdi 50 Mbps'den 5 Mbps'ye düştü internet hızı.

Anladım, Millenicom'un üstün hizmeti yüzünden bir süre daha bekleyeceğim sanırım.
VDSL kablo iç tarafına darbe almış olabilir benim de fiber kablo gelirken zarar vermişlerdi 50 Mbps'den 5 Mbps'ye düştü internet hızı.
Nasıl yani hangi kablodan bahsediyorsunuz ?

Geri
Yukarı