Millenicom'a geçilir mi?

Ben taahhütsüz 35Mbps kullanıyorum. Sitesinde 199 TL yazıyor ben 230-240 veriyorum müşteri hizmetleriylede görüşülmüyor :D ona göre kullan fiyat konusunda naptıkları belli değil.

Fiyatlar güncellendi o yüzden 230 240 ödüyorsun ve müşteri hizmetleri görüşüne katılmıyorum WhatsApp hatlarından mesai saatleri içinde çok rahat bir şekilde ulaşıyordum.

Millenicom kullandım fiber altyapın varsa zaten sıkıntı olmaz altyapıyı Türk telekomdan alıyorlar, vdsl adsl tarifelerde de hiçbir internet servis sağlayıcısı güven vermiyor zaten.

Sıkıntı yok hocalarım tüm görüşleri almak nasıl olsa benim hakkım.

Millenicom kullandım fiber altyapın varsa zaten sıkıntı olmaz altyapıyı Türk Telekom'dan alıyorlar, VDSL ADSL tarifelerde de hiçbir internet servis sağlayıcısı güven vermiyor zaten.

Hocam sadece ping değerleri ve upload download değerleri düzgün olsa yeter. Ama müşteri hizmetleri kötü dediklerinden biraz arada kaldım.

Sıkıntı yok hocalarım tüm görüşleri almak nasıl olsa benim hakkım.

Hocam sadece ping değerleri ve upload download değerleri düzgün olsa yeter. Ama müşteri hizmetleri kötü dediklerinden biraz arada kaldım.
Hocam fiber altyapınız var mı ? Fiber altyapınız var ise ne ping ne upload hiçbir sıkıntı olmuyor ben turknet,millenicom,türk telekom,vodafone hepsini kullandım hepside Türk telekom fiber altyapısı kullanıyor hiçbirinde sıkıntı yaşamadım ha neden bu kadar çok sağlayıcı değiştirdin dersen sebebi tamamen ZAM

Hocam fiber altyapınız var mı? Fiber altyapınız var ise ne ping ne upload hiçbir sıkıntı olmuyor ben TurkNet, Millenicom, Türk Telekom, Vodafone hepsini kullandım hepside Türk Telekom fiber altyapısı kullanıyor hiçbirinde sıkıntı yaşamadım ha neden bu kadar çok sağlayıcı değiştirdin dersen sebebi tamamen ZAM

Hocam maksimum 66 Mbps destekliyor altyapı.

Hocam maksimum 66 Mbps destekliyor altyapı.
o zaman vdsl paketi satın alacaksınız, bi arkadaşım ofisine vdsl millenicom bağlatmıştı 2sene boyunca kullandı daha sonra o da ZAM politikası yüzünden ayrıldı bi sorun yaşamamıştı fakat tabi bulunduğunuz konuma göre de değişebiliyor, taahütlü olmasıda elinizi bağlıyor ben olsam önce taahütsüz turknet gibi sağlayıcılara geçerdim çünkü millenicom sizi 1yıl boyunca bağlayacak zaten

Arkadaşlar vallahi müşteri hizmetleri leş gibi. Başvuracağız kimse yok. Başta kendilerini gösteriyorlar bence.

Açıkçası ben müşteri hizmetleri konusunda sorun yaşamadım ama çoğu kişi yaşıyor garip.

Baştan söyleyim ki Superonline FTTH altyapısına sahip olup Milleni geçmeyi düşününenler için konuşuyorum, bende aynı süreçteyim ve kararsızım.
TT VDSL ya da TT Fiber olupta Milleni geçilebilir.
Ama şu anda Superonline 200 Mbps 400₺/ay olduğu için o paketi tercih edeceğim gibi.

Superonline daha mantıklı. Milleni.com kağıt üzerinde 260₺/Ay gibi gözüksede
450₺ kurulum ücreti ve 40₺/ay modem kirası mevcut. Superonline de ikisi de ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı