Millenicom'a geçilir mi?

Hocam sırf Truckers MP giremiyorum diye Netspeed'den geçiyorum. Kullanıyor musunuz peki?

3 4 ay boyunca kullandım çok sıkıntı yaşamadım tek yaşadığım sıkıntı akşam saatleri çok yoğun olduğu için pingim 6 7'den 10 15'e yükseliyordu o da benim bulunduğum şehirle alakalıydı.

Millenicom yerine Superonline daha mantıklı

Hocam 360 TL veremem. Pahalı.

3 4 ay boyunca kullandım çok sıkıntı yaşamadım tek yaşadığım sıkıntı akşam saatleri çok yoğun olduğu için pingim 6 7'den 10 15'e yükseliyordu o da benim bulunduğum şehirle alakalıydı.

Sıkıntı çıkmaz benim için. Aileme ısrar edersem yaptırırım bu hafta.

Millenicom yerine Superonline daha mantıklı.

Berbat bir firma Millenicom daha iyi iki firmayı da kullanmış biri olarak Milleni com çok daha iyi diyebilirim Superonline teknik destek hakkında çok zayıf müşteri hizmetleri hiçbir şey bilmiyor yaptıkları iş hakkında sadece "hattınızı yeniliyorum hatta kalın diyebilmekle yetiniyorlar"

Berbat bir firma Millenicom daha iyi iki firmayı da kullanmış biri olarak Milleni com çok daha iyi diyebilirim Superonline teknik destek hakkında çok zayıf müşteri hizmetleri hiçbir şey bilmiyor yaptıkları iş hakkında sadece "hattınızı yeniliyorum hatta kalın diyebilmekle yetiniyorlar"

4 yıl kullandım öyle bir şey yaşamadım. Şimdi beğenmezsek Millenicom'u iptal edebiliyor muyuz peki?

4 yıl kullandım öyle bir şey yaşamadım. Şimdi beğenmezsek Millenicom'u iptal edebiliyor muyuz peki?

Taahhüt cayma bedeli ödemek zorunda kalabilirsin muhtemelen bende 8 yıl gibi bir süre kullandım maalesef super Online'yi acısıyla tatlısıyla sonra TurkNet geçtim rahata erdim resmen ve yarın da TurkNet GigaFiber kutumu kurduracağım umarım.

Ben taahhütsüz 35Mbps kullanıyorum. Sitesinde 199 TL yazıyor ben 230-240 veriyorum müşteri hizmetleriylede görüşülmüyor :D ona göre kullan fiyat konusunda naptıkları belli değil.

Geri
Yukarı