Millenicom'dan D Smart 7 Mbps upload internete geçilir mi?

CancaZ

Decapat
Merhaba, benim bir sorum olacak yazdığım yazıları dikkatli okuyun. Şu anki internetim Millenicom ve ADSL alt yapıdan hizmet almaktayım. Burada bir sıkıntı yok, mahallede yavaş internet yüzünden çok şikayet varmış. Bugün bizi D Smart aradi, dedi ki, işte sizin mahallede yavaş internetten dolayı çok şikayet varmış dedi.

Siz D Smart'a geçerseniz dedi %100 verim alacaksınız dedi. Ben de çok şaşırdım bizi arayan D Smart şöyle söylüyor: Size 7 Mbps upload 16Mbps download vereceğiz diyorlar. Ben de pek inanmadım işin açıkçası ve ısrarla D Smart'a sordum, bakın dedim emin misiniz? Dedim yani ben dedim kesin 7 Mbps upload alicak miyim dedim. Evet alicaksiniz dedi, cok tuhafima gitti. Çünkü ADSL'den hizmet almaktayız, şu an dedimki kota AKN var mı dedim. Bana dediki hayir dedi, sizin almiş olduğunuz tarife dedi.

Daha doğrusu almayi (düşündüğünüz tarife de dedi) AKN kota yok dedi. Ben de şaşırdım, cidden sonra araştırma yaptım. D Smart'dan cok şikayet olduğunu gördüm, ama D Smart'dan beni arayan hanim efendi bana 7 upload ve 16 dow kesin alacaksınız diyor. Sizce doğru mu söylüyor? Ne yapacağımı bilemedim. Çünkü ADSL'den internet hizmeti almaktayım, şu an bilemedim. Millenicom'a devam mi edeyim yoksa ayrilayim mi? Bir de D Smart da taahhüt var.

Not:d Smart'dan arayan hanım efendinin bahsetmiş olduğu tarifenin fiyatı 84, 90₺

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı