Millenicom'un 1 yıl boyunca Superonline altyapısını kullanamaması

Cadencé

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhabalar bugün binaya gelen Superonline ekibi ile görüştüğümde kendileri bana Superonline'a geçip geçmeyeceğimi sordular. Bende geçmeyeceğimi söyleyip aynı altyapı üzerinden Millenicom'dan hizmet alacağımı söyledim lakin çok şaşırtıcı bir cevap verip, Superonline altyapısını başka bir ISS 1 yıl boyunca kullanamıyor dedi bende haliyle şaşırıp kaldım. 3 4 defa emin misiniz diye sormama rağmen inatçı bir dille kendisinin 5 yıldır bu işte olduğunu ve durumun bu olduğunu ve istersem internetten kontrol edebileceğimi söyledi. Konu hakkında bilgisi olan cevaplarsa sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özet olarak 3 ay sonra hizmeti açmışlar. Farkı ISS'lere.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özet olarak 3 ay sonra hizmeti açmışlar. Farkı ISS'lere.

Tamamdır teşekkür ederim.

Modemi değiştirmek istemeyen Superonline bugün modemi değiştirdi... Demek Millenicom nedeni...
2021-12-10 23.40.20.jpg
2021-12-10 23.40.12.jpg

Modemi değiştirmek istemeyen Superonline bugün modemi değiştirdi... Demek Millenicom nedeni...Eki Görüntüle 1238541Eki Görüntüle 1238542

Bahsettiğim olay sizinde başınıza geldimi acaba?
Kablo kanalı diye, bir icat malzeme mevcut.

TT altyapısında belli bir süre sonra açıyorlarmış cidden lakin Superonline konusunda hala net bir bilgi yok kimisi hemen alırsınız aktif olarak anlaşmaları var diyor kimi ise 1 yıl sonra alırsınız diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı