Millenicom'un 35 Mbps İnternet Paketi Alınır mı?

JackKipper

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Dijital Baskı / Grafik Tasarım
Bulunduğum adreste önceden sadece 16Mbps alabiliyordum şu an ise 49Mbps'ye kadar alabileceğimi ancak maksimum 35 olan paketi alabileceğimi söylediler. Upload hızımı sorduğumda ise 3 ile 4 arasında olacağını söylediler sizce geçiş yapmalı mıyım?

Not: Şu anda 65 TL'ye 16Mbps'lik interneti kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette yazan şikayetlere göre bu firmayla pek çok sorunu olan kullanıcı mevcut. Ama her zaman yeni şeyler denemekten yanayım. Eğer alırsanız bizimle paylaşırsanız mutlu olurum. Bende yeni bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum. :kıkırda:

İnternette yazan şikayetlere göre bu firmayla pek çok sorunu olan kullanıcı mevcut. Ama her zaman yeni şeyler denemekten yanayım. Eğer alırsanız bizimle paylaşırsanız mutlu olurum. Bende yeni bir ISS'ye geçmeyi düşünüyorum. :kıkırda:
Mart 1'de bitiyor ve direk geçiş yapacağım bakalım sonuç ne olacak buraya yazarım alınca :)

Bulunduğum adreste önceden sadece 16Mbps alabiliyordum şu an ise 49Mbps'ye kadar alabileceğimi ancak maksimum 35 olan paketi alabileceğimi söylediler. Upload hızımı sorduğumda ise 3 ile 4 arasında olacağını söylediler sizce geçiş yapmalı mıyım?

Not: Şu anda 65 TL'ye 16Mbps'lik interneti kullanıyorum.
Türknet alın daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı