Millenicom’un Upload’ın ne olduğunu bilmeyen temsilcisi

F1ne

Hectopat
Arkadaşlar yarım saat oluyor Millenicom’u aradım. Paketler ve upload hızları hakkında bilgi almak için konuştuğum müşteri hizmetlerindeki bayan altyapımı sorgulayıp birkaç tarife söyledi. Sonra ben peki paketlerin upload hızları nedir diye sordum, o nedir diye cevap aldım. Sonra işte yükleme hızı dedim çaktırmamak için onu söyleyemeyiz dedi. Ben teknik personelinizle görüşeyim ondam bilgi alayim dedim bunu bilen teknik personelimiz yok dedi. Sevgili Allah'ım sen büyüksün. Biz uzayın hangi boşlunda yaşıyoruz arkadaşlar? Biri bana anlatabilir mi :). Teşekkürler
(Not: Düşünsenize bir de SNR margin, line attenuation CNG sorunu vs gibi şeyleri sordugunuzu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlarin cogunlugu cagri merkezi calisanlari. Egitim adi altinda ucuza calistirilip birsey ogretilmeye baslandiginda deneme surecinde isten cikarilan insanlar. Sirf tazminat ve fazla para odememek icin. Cok zor bir olay degil biraz arastiran veya yakini buna denk gelen bilir zaten. O yuzden suc o garibanda degil bu duruma izin verip denetlemeyende.

Bilgili personel değil de ucuz, amcaoğlu, teyze oğlu çalışsın mantığıdır. Aksi inkar edilemez. :) Bunlar da bakkallardan bizim bence. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı