Millenicom'un internet teklifi nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Internet tarifelerine bakiyorum. Turknet'in fiberini inceledim, tek fiyat 100 lira/100mbps. Oradaki testi yaptim. 100 degeri cikti.

Daha once Millenicom'a girerken de orada 100 yaziyordu ancak ben 25 lik hiz paketine girmistim.

Simdi Turknet alsam gercekten o 100'u gorebilecek miyim? Bir de upload konusunda net bilgi goremedim.

Icerenkoy'de (Istanbul) bir sitede oturuyorum. Saniyorum bolgeye gore farkediyormus, o yuzden belirttim. Burada hicbir firmayla sikinti yasamamam soz konusu mu acaba?

Comnet,Netspeed,Tbtnet,Turksat kablonet de diger olabilir gozuyle baktiklarim, fiyattan dolayi..

TurkNet alma bir sorun olduğunda yazıyorsun dönüşler çok uzun sürüyor tavsiyem Kablonet NetSpeed falan bak derim TurkNet alacaksan kendi fiberi ya da yapa altyapısı var ise.

TurkNet alma bir sorun olduğunda yazıyorsun dönüşler çok uzun sürüyor tavsiyem Kablonet NetSpeed falan bak derim TurkNet alacaksan kendi fiberi ya da yapa altyapısı var ise.
Kablonet ilgimi cekti aslinda.. 2 senelik sozlesmesi var diye korktum. Iyi cikacagini bilsem sozlesme lehime olur ama korktum hic bilmedigim icin.

Ben altınparkta kullandım fena değildi ama kiraladıkları modem çekimi kötüydü.

TV yoktu sadece internet vardı şimdi Millenicom kullanıyorum.

Sonradan tekrar arayarak; önce kibar sonra burunları büyük bir şekilde konuştular.

Bu hıza bu fiyatın aşırı olduğunu ben de araştırarak gördüm. Devam ettirmeyi düşünen ve benim gibi teknik bilgisi olmayan arkadaşlar mutlaka araştırsın.

Galyana getirmek için bıdı bıdı konuşuyorlar oysa bu hıza istedikleri fiyattan çok daha aşağısına sınırsız veren veya bilindik firmalarda da az fazlasına 4 katı hız veren var.

Ayrıca sanıyorum 90 değil 95 olacakmış bir de.. Yanlış anlamış olabilirim ilk aranmamı.

Sözleşmem 2 hafta sonra bittiğinde ayrılacağım.
Ek bilgi: Teklifte hızı 50 mbps yaparak, beni kandırmayı başardılar. Yeniledim ancak belirtilen hızı alamıyorum. Uğraşıyorum.
Güncel.

Tekliflerini hızı 2 katına çıkarıp 50 hız ile ve toplam 90 liraya indirdiler. Konu kapanmıştır.

27 ayklık sözleşme yaptım.
Son ana dek beklemek işe yaradı ancak piyasa şartlarına göre size kesin tavsiyede bulunamam.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı