Millet ittifakında 7 kişi Cumhurbaşkanı yardımcısı olacak

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a ayreten yardımcılık verilecek ve altılı masadaki 5 kişi Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak görev yapacak. Bu sistem tam nasıl işler karışıklık falan çıkmaz mı ne düşünüyorsunuz? Şu anda mevcut hükümette tek bir Cumhurbaşkanı yardımcısı var o da Fuat Oktay. Bayağı sıkıntı olacak gibi bu iş. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme tam olarak geçildiğinde içlerinden biri de başbakan olacak. Başbakan olacak kişinin de Ahmet Davutoğlu olması bekleniyor.

Hayatımda bundan daha saçma bir şey duymadım. Ben kılıçdaroğluna mı veriyorum? Yoksa bütün muhalif partilere mi? Belki benim fikrim saadet partisi ile uyuşmuyor neden ülkede yaşanacak şeylerde onların söz hakkı oluyor?

Hayatımda bundan daha saçma bir şey duymadım. Ben kılıçdaroğluna mı veriyorum? Yoksa bütün muhalif partilere mi? Belki benim fikrim saadet partisi ile uyuşmuyor neden ülkede yaşanacak şeylerde onların söz hakkı oluyor?
Ve alacakları oy sayısı kadar beğeni alan az sayıda YouTube videosu var.

Ve alacakları oy sayısı kadar beğeni alan az sayıda YouTube videosu var.

Gerçekten çok saçma ya. Mesela gelecek partisi %5 oy bile alamayacakken nasıl oluyorda söz hakkına sahip oluyor aklım almıyor. Yemin ederim Muharrem İnce'de olmasa gidip hükümete basasım var. Umarım ince ikinci tura kalır kalırda kötünün kötüsünden düz kötüye geçmeyiz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı