Milli Eğitim Bakanı'nın onca olaya rağmen hiçbir şey yapmaması

LOSTNT

Decapat
Asansor Facialari, Kitapla ogrencinin kafasina vuran öğretmen, Okullarda sayamiyacagiz kadar zorba olmasi. Ve bu zorbalar grup halinde en az 5 kisi olduğu icin birsey yapamiyoruz. Siniflarda telefonlar toplanacakmis. Taş Devri'nde mi yasiyoruz biz? Video kaydı olmazsa size yapılan hicbir haksızlığa inanmiyorlar. Aksine siz suçlu cikiyorsunuz.

KYK yurtlarında asansörlerin bakımını yapacak usta çağırmak bu kadar basitle. Yapılan protestoları engellemek için onlarca polis çağırırlar.

Ama Sınıf gecmeyi zorlastirmayi, Teknolojiden uzaklaşıp, dinsel eğitime geçmeyi cok iyi bilirler. Ulan 2 saat çalıştığım 10 saatlik ingilizce sınavdan 81 alıp, din kültüründen herseyi ezberlememe ragmen 45 aldım.

Asansor Facialari, Kitapla ogrencinin kafasina vuran öğretmen, Okullarda sayamiyacagiz kadar zorba olmasi. Ve bu zorbalar grup halinde en az 5 kisi olduğu icin birsey yapamiyoruz. Siniflarda telefonlar toplanacakmis. Taş Devri'nde mi yasiyoruz biz? Video kaydı olmazsa size yapılan hicbir haksızlığa inanmiyorlar. Aksine siz suçlu cikiyorsunuz.

KYK yurtlarında asansörlerin bakımını yapacak usta çağırmak bu kadar basitle. Yapılan protestoları engellemek için onlarca polis çağırırlar.

Ama Sınıf gecmeyi zorlastirmayi, Teknolojiden uzaklaşıp, dinsel eğitime geçmeyi cok iyi bilirler. Ulan 2 saat çalıştığım 10 saatlik ingilizce sınavdan 81 alıp, din kültüründen herseyi ezberlememe ragmen 45 aldım.

Merak etmeyin hocam seneye daha kötüsü gelir. Ortaokulda YKS'den nasıl geçicem diye düşünürken, şimdi 10. Sınıfta nabıcam diye düşünüyorum :(

(Öğrenciyi döven hoca) Allah o adamın belasını versin. Bu bakanında zaten hiçbir faydası yok şöyleler bizi arap atı gibi koşturacaklar en hızlı koşan geçecek bu nasıl işdir arkadaş.
Öğrencinin yakınlarıda hocayı dövüp hastanelik etmişler :D

Bir kereden birşey olmaz (!).

Şu anda bambaşka mevzular var dostum.

bilmem ne tarikatı için olumsuz bir durum oluşacak gibiyse hemen hallederler, diğer türlü bayağı tepki gelmesi lazım, anca öyle halledermiş gibi yaparlar. dediğim belli bir bakanlık için değil, genel.

Asansor facialari, kitapla ogrencinin kafasina vuran öğretmen, okullarda sayamiyacagiz kadar zorba olmasi. Ve bu zorbalar grup halinde en az 5 kisi olduğu icin bir şey yapamiyoruz. Siniflarda telefonlar toplanacakmis. Taş devri'nde mi yaşıyoruz biz? Video kaydı olmazsa size yapılan hiçbir haksızlığa inanmiyorlar. Aksine siz suçlu cikiyorsunuz.

Ama sınıf gecmeyi zorlastirmayi, teknolojiden uzaklaşıp, dinsel eğitime geçmeyi cok iyi bilirler. Ulan 2 saat çalıştığım 10 saatlik İngilizce sınavdan 81 alıp, din kültüründen her şeyi ezberlememe ragmen 45 aldım.

Hocam birincisi devletin verdiği hizmetler genelde maalesef çok kötü oluyor ve vergilerimizin çoğu makam araçlarına gidiyor. Maalesef ama acı bir gerçek. 2.'si bizde de din dersi 3 saat oldu fakat din aynı ders aynı yazılı. Düşük almanız sizin suçunuz yani. Ayrıca sınıfı geçmeyi zorlaştırmak okulu osura osura geçenlerin aklını başına getirmeyi sağlar, çalışana hiçbir şey olmaz. Müfredatta 2024-2025 yılında değişikliğe gidiliyormuş ve aralık ayında açıklayacaklarmış. Hocam eski bakanlar gibi oturup hiçbir şey yapmayıp kalkan MEB bakanları yerine bir şeyleri değiştirmeye çalışan bir bakanı yeğlerim.

Geri
Yukarı