Milli eğitimin amacı ne?

• Konuyu başlatan 166770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 101
  • Görüntüleme 5B
Milli eğitimin ne yapmaya çalıştığını kimse anlamıyor.
Benim kardeşim de sınav oluyor ve baya tedirgin kimse kurallara uymuyor abi dedi.
Biz kardeşimle korona geçirdik Allah'tan annem babam gecirmedi onlara bulastırmamaya calışıyoruz.
Gerçi kısıtlamaları gevşetme açıklaması adı altında miting yapan bir sultana sahibiz imam cemaat hesabı.
Neyse biraz daha konuşursak Silivri' yi boylarız hocalar🙃🙃🙃

Birincisi, üslubunu düzelt. Bir bakana "Bu ne yaşıyor?" gibi şeyler uygun değil. İkincisi, hala öneminizi anlamadınız fakat "kağıt parçası" olarak gördüğünüz sınavlar öğrenciler için önemli. Milletçe gelecek konusunda 1 yıl kaybettik. Daha dün uzaktan eğitimden bir şey anlamıyorum diyen siz değil miydiniz? Üçüncüsü, Milli Eğitim Bakanı genele göre konuşuyor "Aaa, MR.White'nin okulunda tedbir yokmuş o zaman hiçbir okulda tedbir yok." diyeceğini mi sandın? Dördüncüsü, sizin düşündüklerinizi bakan da düşünüyor. Bakana akıl vermek yerine tedbirini al ve sınavına çalış. Selametle. 🙋‍♂️
Tedbiri biz alsak ne yazar ? ki bunları biz değil uzmanlar diyor. Yalakalığın luzmu yok.
3. dalga olayları çıkarken okulları açmak akıl karı değil kim ne derse desin.

Her konuda da belirttiğim gibi, 2023'te Z kuşağından oy kullanacak kişi sayısını azaltmaya çalışıyorlar. Ne kadar canice!

İnşallah şakadır, inşallah şakadır, inşallah şakadır. Tüm oyunu ifşa ettin aslında amaçları okulları kafeleri açarak yavaş yavaş genç nesilleri öldürmek! Var ol bu büyük bilgiyi milletimize verdiğin için!

Birincisi, üslubunu düzelt. Bir bakana "Bu ne yaşıyor?" gibi şeyler uygun değil. İkincisi, hala öneminizi anlamadınız fakat "kağıt parçası" olarak gördüğünüz sınavlar öğrenciler için önemli. Milletçe gelecek konusunda 1 yıl kaybettik. Daha dün uzaktan eğitimden bir şey anlamıyorum diyen siz değil miydiniz? Üçüncüsü, Milli Eğitim Bakanı genele göre konuşuyor "Aaa, MR.White'nin okulunda tedbir yokmuş o zaman hiçbir okulda tedbir yok." diyeceğini mi sandın? Dördüncüsü, sizin düşündüklerinizi bakan da düşünüyor. Bakana akıl vermek yerine tedbirini al ve sınavına çalış. Selametle. 🙋‍♂️
Ben zaten çalıştım. Tedbirime de aldım. Olay tatilin gitmesi. Ve vakalar hala yüksek iken sınav yapması. Merak etme. 80'den aşağı notum yok.

Ben zaten çalıştım. Tedbirime de aldım. Olay tatilin gitmesi. Ve vakalar hala yüksek iken sınav yapması.

2 haftalık tatilin gitmesiyle bir şey olmaz merak etme.

Tedbiri biz alsak ne yazar ? ki bunları biz değil uzmanlar diyor. Yalakalığın luzmu yok.
3. dalga olayları çıkarken okulları açmak akıl karı değil kim ne derse desin.
Tabii paşam, hemen kapatıyorum okulları.

İnşallah şakadır, inşallah şakadır, inşallah şakadır. Tüm oyunu ifşa ettin aslında amaçları okulları kafeleri açarak yavaş yavaş genç nesilleri öldürmek! Var ol bu büyük bilgiyi milletimize verdiğin için!
Aslında ironi amaçlı konuşmuştum da, düşününce biraz mantıklı geldi. Bunlardan her şey beklenir.

Devletin, gençleri öldürmesi için özel bir çaba sarf etmesine gerek yok. Yaşam şartları bütün her şeyi sağlıyor zaten :)
Ki, uzaktan verilen eğitimin yüz yüze sınavı olmaz. Eşit şartlar olsa, sözüm yok.

Geri
Yukarı