Milli eğitimin amacı ne?

• Konuyu başlatan 166770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 101
  • Görüntüleme 5B
ABD, İngiltere, Fransa, İtalya, Norveç, İskoçya, Galler ve Hindistan bu süreçte sınavları iptal eden ülkeler veya bölgeler oldu.

Bu ülkelerin insanlarınınki can da bizimki patlıcan mı?
Gerçi nereden bilecek ki elin Amerikalı yönetimi veya İngiliz'ler onlar da kağıt parçası olarak görüyorlarmış demek.
Ne cahillermiş yahu(!)
Dostum o saydığın ülkelerin hepsinden ilerideyiz yalnız haberin var mı? Gelmiş burada bir bir utanmaz bir şekilde cehalet altında esir kalmış ülkeleri sayıyorsun!

Dostum o saydığın ülkelerin hepsinden ilerideyiz yalnız haberin var mı? Gelmiş burada bir bir utanmaz bir şekilde cehalet altında esir kalmış ülkeleri sayıyo
Affedersiniz ama hiç ABD veya britanyada bulundunuzmu ? size söyleyim sadece hindistan ve gallerin önündeyizdir. Hatta gelecek yıllarda hintililerin arkasına bile düşebiliriz.

ABD, İngiltere, Fransa, İtalya, Norveç, İskoçya, Galler ve Hindistan bu süreçte sınavları iptal eden ülkeler veya bölgeler oldu.

Bu ülkelerin insanlarınınki can da bizimki patlıcan mı?
Gerçi nereden bilecek ki elin Amerikalı yönetimi veya İngiliz'ler onlar da kağıt parçası olarak görüyorlarmış demek.
Ne cahillermiş yahu(!)

Sanırım İngiliz,Hint,İskoç,İtalyan,Fransız ve Amerikan öğrencileri her aleyhine bir karar çıktığında twitter üzerinden gündem yapıyor?

Sanırım İngiliz,Hint,İskoç,İtalyan,Fransız ve Amerikan öğrencileri her aleyhine bir karar çıktığında twitter üzerinden gündem yapıyor?
Onların aleyhine bir karar çıktığını görmedim. Onların bakanları bizimkilerinden daha fazla işini biliyor ve bakanların liyakat oranı daha yüksek. Ve inan eğer onların aleyhine bir karar çıktığında twitterda gündemden fazlası oluyor. Bizimkiler de de Silivri korkusu olmasa olacak.
Nedir bu Türkiye karamsarlığı hocam? Nerede görsem aynı yorum. Niye öcü gibi bakıyorsunuz şu ülkeye yahu :D. Az pozitif olun.
Ne zaman toz pembe görmeyi bırakacaksın bilmiyorum ama şu an için kayda değer pozitif bir şey bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı