Milli Gururumuz Oyalı

NASA CERN vs koyun?????????????

"ampülcüler" yine kendini övmeye başlamış. Nasılsa tezek yakarız diyen zihniyet işte.

Mühendislerimizi katleden, beyin göçüne zorlayan siz gerici sevr-ci osmanlıcılar değil misiniz?

Ampüllü teyzeler vardı ağzına ampülü almış fotoğraf çektirmiş. Onun fotoğrafını bulup buraya ekleyeceğim.:LOL::LOL::LOL:

Koyun ihraacatına mı başlayacaksınız acaba?

Not: Lütfen ampülcüleri beslemeyin izin vermeyin!

Benim milli gururum ampülcü bir koyun değil efendi!

Bizim MİLLİ GURURUMUZ: http://www.meb.gov.tr/belirligunler/sehitogretmenler/
Benim milli gururum NEŞE ALTEN dir!
Benim milli gururum Şehit Binbaşı YAVUZ SONAT GÜZEL dir!

Bari biraz araştırsaydınızda klon yapan bilim adamına/ekibe milli gururumuz deseydiniz. Bir koyuna milli gururumuz demeniz çok MANİDAR dır efendim.

Benim milli gururum ampülcü bir koyun değil efendi!

Bizim MİLLİ GURURUMUZ: MEB-Şehit Öğretmenlerimiz Anısına
Benim milli gururum NEŞE ALTEN dir!
Benim milli gururum Şehit Binbaşı YAVUZ SONAT GÜZEL dir!

Bari biraz araştırsaydınızda klon yapan bilim adamına/ekibe milli gururumuz deseydiniz. Bir koyuna milli gururumuz demeniz çok MANİDAR dır efendim.
Aynen. Aziz Sancar'ı da unutmamak lazım.

NASA CERN vs koyun?????????????

"ampülcüler" yine kendini övmeye başlamış. Nasılsa tezek yakarız diyen zihniyet işte.

Mühendislerimizi katleden, beyin göçüne zorlayan siz gerici sevr-ci osmanlıcılar değil misiniz?

Ampüllü teyzeler vardı ağzına ampülü almış fotoğraf çektirmiş. Onun fotoğrafını bulup buraya ekleyeceğim.:LOL::LOL::LOL:

Koyun ihraacatına mı başlayacaksınız acaba?

Not: Lütfen ampülcüleri beslemeyin izin vermeyin!
Birincisi ben ''ampülcü'' değilim bu bir, ikincisi bu yanlızca başlangıç. Türk milleti olarak daha fazla başarılarımız olabilir.

Aynen. Aziz Sancar'ı da unutmamak lazım.
Çok doğru diyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı