Milli Benliğimiz

Konya'da dogdum, buyudum, yasiyorum. Bunlara laf anlatmak Ay'in yuzeyine oksijen maskesiz inmekten daha zordur. Ne dersen de, imkani yok inanmazlar. Bunlar icin yasam dinden ibaret. Eger dine (islama) sigmayan birsey olursa ona hakaret de ederler yok da sayarlar. Her turlu pisligi yaparlar. Sakin ha munakasaya girme. Unutma, haksiz hep sen cikarsin. Bu guzel ulkemi utandiracak ne kadar varlik varsa burada toplanmis.

Konya'da dogdum, buyudum, yasiyorum. Bunlara laf anlatmak Ay'in yuzeyine oksijen maskesiz inmekten daha zordur. Ne dersen de, imkani yok inanmazlar. Bunlar icin yasam dinden ibaret. Eger dine (islama) sigmayan birsey olursa ona hakaret de ederler yok da sayarlar. Her turlu pisligi yaparlar. Sakin ha munakasaya girme. Unutma, haksiz hep sen cikarsin. Bu guzel ulkemi utandiracak ne kadar varlik varsa burada toplanmis.
Hocam Konya'nın huyunu bilmesem, bir şehir bu kadar aşağılanır mı diye tepki gösterirdim. Ama dedikleriniz gerçekten doğru. Konya'da yaşayan, yıllardır tanıdığım bir arkadaş var. Adam iki üniversite bitirmesine rağmen o kadar kötü, insanlık dışı, akıl dışı, mantık dışı, bilim dışı görüşleri var ki anlatamam. Terör örgütü gibi düşünceler olarak algılama. Din adı altında paylaşıyor bütün görüşlerini. 2 üniversite bitiren adam bilimin B'sini bile nasıl bilmiyor anlayamıyorum. Ağzım açık kalıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı