Millilerin EURO 2020 için son şansı!

Hocam dürüst olmak gerekirse çıkamayız Burak gibi adamlarla bir yerlere varılmaz.Gerçi Türkiye son 20 dakikada sahada üzerlerine büyü yapılmış gibi iyi oynayıp maçı çeviriyor. 😀

2-0 İsviçre alır.

Keşke kazansa...

En iyi 3. Olmamız için kaç gol atmamız gerekiyor. Tahminimce 11-12 felan galiba. İşimiz zor olmadı bu Şenol Güneş'e yakıştıramadım ki kendisini çok severim. Milli Takım taktikten uzak, ne oynadığını bilmeyen bir takım. İsviçre'ye karşı da kaybederiz İnşallah gol bari atarız.

Her maç öncesinde de Türkiye şöyle yener böyle yener diyorsunuz bari onu yapmayın

İyi ki bir Fransa'yı hazırlık maçında yenmişik

Galatasaray'ın UEFA kupasını alması gibi şimdi yıllarca bu konuşulur başarı olarak

Bravo size üstüne koyarak gitmektense kendi etrafımızda sayıp duruyoruz

Gerçekçi olun biraz size kalsa Türkiye dünya kupasında da final oynar.

Her maç öncesinde de Türkiye şöyle yener böyle yener diyorsunuz bari onu yapmayın

Galatasaray'ın UEFA kupasını alması gibi şimdi yıllarca bu konuşulur başarı olarak

Bu adamı çok sevdim aynı benim kafadan. 🙂

Bak bu yoruma şapka çıkartırım işte.

Aynen öyle dün akşamki maçta galiba Samatta Burak kılığına girip oynamış. 😀

Samatta bile bir gol atardı o şanslarda bence.

En iyi 3. Olmamız için kaç gol atmamız gerekiyor. Tahminimce 11-12 falan galiba. İşimiz zor olmadı bu Şenol Güneş'e yakıştıramadım ki kendisini çok severim. Milli Takım taktikten uzak, ne oynadığını bilmeyen bir takım. İsviçre'ye karşı da kaybederiz inşallah gol bari atarız.

En iyi 3. olma olayı ne alaka? Elemelere gidelim yetmiyor mu, öpüp başımıza koyalım. En kötü 3. olalım ama 3. olalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı