Millilerin EURO 2020 için son şansı!

Sırf yurt dışında oynuyor diye adem (ligin en çok gol atan Türk oyuncusu) yerine Enes ve kenan gibilerini alırsan kazanamayız. Şu an yeniliyoruz, geri dönme şansı vermiyorum açıkçası. Elinde bir sürü süper stoper var ama hala takır takır goller yiyorsun, forvet ayrı bir rezillik, kerem ve Altay'ı oynatmayacaksan niye alıp heves kırıyorsun? Bak Danimarka'ya, eriksen olayına rağmen adamlar Belçika maçında ilk 15 dakikada kaç defa gol şansı buldu. Kazanamadılar belki ama taraftar memnun. O yüzden Şenol istifa.

16 Haziran saat akşam 9 da biten Türkiye-Galler mücadelesinde millilerimiz, kötü bir oyun ile 2-0 mağlup oldu. Bundan önce de İtalya milli takımına 3-0 mağlup olmuştu. Millilerimizin EURO 2020 için tek şansı kaldı: O da gruptan 3. çıkıp elemelere gitmek.

Oynadıkları iki maçta da 0 gol atarak ve 5 gol yiyerek grupta 0 puanla sonuncu olan milliler için tek şans, İsviçre milli takımını güzel bir oyun sergileyerek farklı bir skor ile yenip gruptan 3. olarak çıkarak elemelere gitmek. Herhangi bir beraberlik veya bir mağlubiyet sonucunda ise millilerimiz rezil bir performans göstererek Avrupa'ya veda edecek.

Futbolsever arkadaşlar, sizce İsviçre maçı kaç kaç biter ve ne yaparız? Ayrıca düzelmemiz için ne olması lazım? Bir de eğer grubu 3. olarak bitirirsek ondan sonra ne yaparız, tahminleri alalım.

Ben skor tahminlerimi söylüyorum:
Türkiye 0 - 1 İsviçre
Türkiye 2 - 1 İsviçre
Türkiye 3 - 0 İsviçre
Ulan ülkede o kadar bastırılmış bir algı var ki milliler bile milli olamıyor :D

Hadi inşallah giderler. En azından adımız güzel çıkar.

Sırf yurt dışında oynuyor diye adem (ligin en çok gol atan Türk oyuncusu) yerine Enes ve kenan gibilerini alırsan kazanamayız. Şu an yeniliyoruz, geri dönme şansı vermiyorum açıkçası. Elinde bir sürü süper stoper var ama hala takır takır goller yiyorsun, forvet ayrı bir rezillik, kerem ve Altay'ı oynatmayacaksan niye alıp heves kırıyorsun? Bak Danimarka'ya, eriksen olayına rağmen adamlar Belçika maçında ilk 15 dakikada kaç defa gol şansı buldu. Kazanamadılar belki ama taraftar memnun. O yüzden Şenol istifa.
Aynen öyle Şenol Güneş istifa

Geri
Yukarı