Mimarlık için alınabilecek laptop

KeaII

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle abim mimar ve alınabilecek güzel bir laptop arıyoruz. Elimizde bir model var fakat 3050'den beklediğimiz performansı alamayacağımızdan şüpheleniyorum.
Program olarak 3DS Max kullanıyor ve corona renderer motorunu kullanıyor sizce yeterli bir laptop olabilir mi önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3D Max ve corona işlemci kullanır ekran kartıyla bir alakası yok. Lumion gibi programlarda kullanırsa ekran kartı 3050 Ti iş görür ama uzun vade gitmez. 3060'larda 22-23.000₺den başlıyor. Attığın modele o kadar para verilmez.

Peki fiyatını hak eden ve isteğimizi karşılayan bir model bulabilir misiniz çok aradım fakat bulamadım bir tek bunu buldum ve 5 gün önce 16k ya satılıyordu iki gün önce 18k oldu şimdi ise 20k olmuş güzel fiyatını hak eden bir model bulabilir misiniz?

Peki fiyatını hak eden ve isteğimizi karşılayan bir model bulabilir misiniz çok aradım fakat bulamadım bir tek bunu buldum ve 5 gün önce 16k ya satılıyordu iki gün önce 18k oldu şimdi ise 20k olmuş güzel fiyatını hak eden bir model bulabilir misiniz?

Cebimizden çok aşırı para çıkmasın ama bizide üzmesin dersen Monster A5 v18.2 iş görür ama uzun yılar götürsün kaliteli model olsun para önemli değil dersende Monster T7 v25.1 olur.

Geri
Yukarı