Mimarlık için dizüstü bilgisayar önerisi

Hocam bunlarda bayağı güzel de daha üniversitelerin açılacağı tam belli değil 2, 6 KG bilgisayarı.
Okullar açılırsa nasıl getirip götüreceğim o yüzden oyun bilgisayarı istemediğimi de belirtmiştim.

Paranıza yazık etmeyin diye demiştim hocam ama siz bilirsiniz o zaman size Macbook önereyim.

Screenshot_2020-10-06-23-04-11-581_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Alacaksanız bunu alın çünkü daha iyi.

Ayrıca Matebook X Pro 2020 modeline de bakmanızı öneririm.

Hocam MX 250 ekran kartıyla kasma donma yapar gibime geliyor

Çünkü belirttiğim yazılımların minşmum sistem gereksinimlerine baktığımız zaman 4 GB ekran kartı diyor.
Hocam 14 bin bütçe demişsiniz bu 13.700.

Hocam ben 2020 model MacBook Pro sandım onlar 20Kdan başlıyor da.

Hocam MX 250 ekran kartıyla kasma donma yapar gibime geliyor

Çünkü belirttiğim yazılımların minşmum sistem gereksinimlerine baktığımız zaman 4 GB ekran kartı diyor.

O zaman Dell Modelini almaktan veya soğutması gerçekten çok sağlam olan oyuncu laptoplarını almaktan başka çareniz yok gibi.

O zaman Dell Modelini almaktan veya soğutması gerçekten çok sağlam olan oyuncu laptoplarını almaktan başka çareniz yok gibi.
hocam dediğim gibi oyuncu bilgisayarları evde çalışmak için iyi ancak olası bir okulların açılması durumunda ablamın sırtındaki2,5 kg lik ağırlık baya sıkıntı çıkaracktır

İşimi görür değil mi hocam oradaki kötü yorumdan dolayı biraz ürkmüştüm de.

Görür hocam. Bizim isteğimiz şeydi aynı fiyata kat kat iyi laptoplar dururken neden bunu aldığınızdı çünkü bu laptopun ederi 9 bin en fazla. Ama oyun laptopu istemiyorsanız bu pc işinizi çok rahat görecektir. Bir msi kullanıcısı olarak ben onaylarım yani zaten msi malzeme kalitesinden bahsetmeye gerek yok çünkü rakibi yok.

Geri
Yukarı