Mimarlık yazılımları lisans ücretleri çok yüksek

Meslek lisesinde arkadaşım matbaada staj yapıyordu. Coreldraw crack kullanıyorlarmış. Kurumsal olmayanlar hariç büyük ihtimal cracktir. Koskoca okulda Adobe CS ürünleri hepsi crackti. Hatta bir ara o kadar ileriye gittim ki WinRAR bile crack yaptım.

Ofis açıp işe başlamak istesem.

Siz bunu dediğiniz için biz de yardımlardan bahsettik.
Ayrıca mekatronik mühendisliği okuyorum ve Mountain diye şirket açmış arkadaşımın yanında çalışıyor bulunmaktayım. Sizin aksinize bu konularda tecrübem var. Yakında kendi şirketimi de açacağım.
İyi günler dilerim, umarım hayatınızda iyi bir noktaya gelirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meslek lisesinde arkadaşım matbaada staj yapıyordu. Coreldraw crack kullanıyorlarmış. Kurumsal olmayanlar hariç büyük ihtimal cracktir. Koskoca okulda Adobe CS ürünleri hepsi crackti. Hatta bir ara o kadar ileriye gittim ki WinRAR bile crack yaptım.
Bu konuyu avukat arkadaşıma sordum adliyedeki bilgisayarların bile yazılımları crackli dedi 😁 Yine de keşke uygun fiyat verseler ve hemen orijinalini satın alarak başlasak mesleğe.

Bu konuyu avukat arkadaşıma sordum adliyedeki bilgisayarların bile yazılımları crackli dedi 😁 yine de keşke uygun fiyat verseler ve hemen orijinalini satın alarak başlasak mesleğe.

Ben meslek lisesi okuduğum için bizde 12.sınıfta staj var ben belediye de yaptım. Windows 7 için crack yapmıştık ve belediyedeki başımızdaki benden Adobe crack istemişti ama flash bellek bozulduğu için içinde kalmıştı. Bu da böyle bir anım. Şahsen ben Adobe porgramları için o kadar para vermeye durumum yok. En basit ETS 2 için bile indirim bekleyip alıyorum. Bu derece pahalı fiyatlar. Meraklı değilim aslında crack yapmaya ama mecbur. Bizde bu anlayış var bedava kullanmak varken neden para verip kullanayım mevcut.

Siz bunu dediğiniz için biz de yardımlardan bahsettik.
Ayrıca mekatronik mühendisliği okuyorum ve Mountain diye şirket açmış arkadaşımın yanında çalışıyor bulunmaktayım. Sizin aksinize bu konularda tecrübem var. Yakında kendi şirketimi de açacağım.
İyi günler dilerim, umarım hayatınızda iyi bir noktaya gelirsiniz.
İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı