Mine Koşan-Geceler

Hocam sen ne yaptın ya. Bir şarkıda ben paylaşayım dedim.
Bu şarkıyı paylaşacaktım. Baktım altta zaten paylaşılmış.
Tek kalmışsan kimse yoksa masanda kahır olur geceler. Söze bakar mısın?
Farkında mısın kardeşim yine bir Mustafa Sayan bestesi.
Bak net söylüyorum bu şarkıyı seven beğenen dinleyen her kimse bu hayatı yaşamıştır.
Bu şarkı senin olduğunun kanıtıdır.
YouTube'da tesadüfen rast gelemeyeceğin şarkılar arasındadır. Bu şarkıyı dinleyebilmek ulaşabilmek emek ister. Yazılacak çok şey var. Gel şimdi şu şarkıyı Z kuşağına anlat anlatabilirsen.

Hocam sen ne yaptın ya. Bir şarkıda ben paylaşayım dedim.
Bu şarkıyı paylaşacaktım. Baktım altta zaten paylaşılmış.
Tek kalmışsan kimse yoksa masanda kahır olur geceler. Söze bakar mısın?
Farkında mısın kardeşim yine bir Mustafa Sayan bestesi.
Bak net söylüyorum bu şarkıyı seven beğenen dinleyen her kimse bu hayatı yaşamıştır.
Bu şarkı senin olduğunun kanıtıdır.
YouTube'da tesadüfen rast gelemeyeceğin şarkılar arasındadır. Bu şarkıyı dinleyebilmek ulaşabilmek emek ister. Yazılacak çok şey var. Gel şimdi şu şarkıyı Z kuşağına anlat anlatabilirsen.
Bu şarkıyı Bergen ablamız da seslendirmişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle 2.45-3.31 arasında müzik bile Mustafa Sayan hocanın ne kadar müzik dahisi olduğunu gösteriyor.

Sözler de zaten Şakir Askan'a aittir ki kendisi Kaç Kadeh Kırıldı,Seni Yazdım Kalbime ve Küskünüm gibi pek çok hit şarkının söz yazarıdır.

Z kuşağının bu şarkıyı bilmemesi de ayrı konu zaten başlı başına.Saçma sapan müptezellerin peşinden gideceklerine Mustafa Sayan hocanın sadece 1 şarkısının bestesini dinleseler hayranı kalacak insan biliyorum.

Bu şarkı zaten benim için çok değerlidir ve her gün 1 defa dahi olsa dinlerim.

Bu arada kusura bakmayın paylaştığım için hocam.

Geri
Yukarı