Minecarft PE sonsuz dünyada düz alan bulma

Sizin keyfinize göre seçenek yok maalesef. Ya kendiniz kazacaksınız ya da flat world açacaksınız.

Çok zahmetli ya tüh bende vardır diyordum Technopat'taki abilerim bir konuya baksalar keşke.
Map değil de seed araştır, hem benim dediğim daha kolay.
Seed aramak için "MCPE plains seed" yaz.
Seed mantığının ne olduğunu biliyor musun?

Yok maalesef biraz cahilim😔

Bu konudan anlayan bir abim yok mu yav🤔

Peki atın site.
Screenshot_20210709-222936_Minecraft.jpg
Screenshot_20210709-223000_Minecraft.jpg
Screenshot_20210709-223032_Minecraft.jpg

Aşağı in.
Screenshot_20210709-223049_Minecraft.jpg

Buraya istediğin seed i yaz.
Screenshot_20210709-223252_Minecraft.jpg

Şimdi, oluştura tıkla.
Screenshot_20210709-223346_Minecraft.jpg

Ta daa düz alan.

Son düzenleme:
APK indirince evet kasıyor 1 hafta önce orijinal aldım şükürler olsun hiç kasmıyor çok şaşırdım keşke daha önce alsaydım APK de hep sorun var oynanmıyor harita falan kayboluyor.
Hocam ben APK oynuyorum hiç harita filan kaybolmuyor ? Kasma da da cihazdan cihaza göre değişir. Eski telefonum çok kasıyor ama şimdiki hiç kasmıyor.

Her yer dahil filan diyorsan biraz gez çünkü muhtemelen dağ biyomundasın senin düzlük biyomunu bulman lazım. Tamamen düz değil ama işini daha da rahatlatır. Ama iyice kazıp biçmen gerekecek. Gerekirse TNT ya da End kristali kullan.

Hocam ben APK oynuyorum hiç harita falan kaybolmuyor? Kasma da da cihazdan cihaza göre değişir. Eski telefonum çok kasıyor ama şimdiki hiç kasmıyor.

Her yer dahil falan diyorsan biraz gez çünkü muhtemelen dağ biyormundasın senin düzlük biyormunu bulman lazım. Tamamen düz değil ama işini daha da rahatlatır. Ama iyice kazıp biçmen gerekecek. Gerekirse tnt ya da end kristali kullan.

Vallahi yalanım yok kasıyor APK oynarken APK de çeşitli sıkıntılar var örneğin blokların şekli falan bozuluyor üzülüyordum telefon aldım oyunu hala oynayamıyom kasıyor diye sonra arkadaşım orijinal al bir de öyle dene dedi dedi aldım geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı