Minecraft 1.16.5 OptiFine oynarken 5-10 civarı FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Windows Fanı

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Samsung 4GB DDR3 1067MHz
Ekran kartı
Intel Hd Graphics
İşlemci
Intel Core i3 M 370 2.40GHz
Merhaba. Kullandığım bilgisayarda Minecraft OptiFine 1.16.5 oynarken çoğu zaman 5-10 civarı FPS alıyorum. Arada 20 30'lara kadar çıkıyor. En çok 60 FPS gördüm. FPS'i etkileyen neredeyse tüm ayarlar en düşükte hatta birkaç animasyon dışında tüm animasyonlar kapalı. Aşağıda bilgisayarın özellikleri yazıyor. Bu durum düzelir mi? Düzelirse nasıl düzeltebilirim?
Windows 8.1
Samsung 4GB DDR3 1067Mhz RAM (nornalde 2GB'tı sonradan bir 2GB daha taktık.)
Intel Hd Graphics GPU
Intel Core i3 M 370 2.40GHz İşlemci

Merhaba. Kullandığım bilgisayarda Minecraft OptiFine 1.16.5 oynarken çoğu zaman 5-10 civarı FPS alıyorum. Arada 20 30'lara kadar çıkıyor. En çok 60 FPS gördüm. FPS'i etkileyen neredeyse tüm ayarlar en düşükte hatta birkaç animasyon dışında tüm animasyonlar kapalı. Aşağıda bilgisayarın özellikleri yazıyor. Bu durum düzelir mi? Düzelirse nasıl düzeltebilirim?
Windows 8.1
Samsung 4GB DDR3 1067Mhz RAM (nornalde 2GB'tı sonradan bir 2GB daha taktık.)
Intel Hd Graphics GPU
Intel Core i3 M 370 2.40GHz İşlemci
Cihazı temizlemek macun yenilemek dışında uyguna çözmenin bir yolu sanırım yok. Mümkünse yakın zamanda sisteminizi yükseltmeye bakın.

Sodium kurmak belki bir nebze iyileştirebilir ancak kullandığınız donanımla Minecraft'ı rahat bir şekilde çalıştırmak güç.

Zira Minecraft: Java Edition, işlemciye oldukça yüklenen bir oyun ve işlemciniz 1. Nesil i3 :(
Sistem yükseltmeye bakabilirsiniz, yukarıdaki yazarın dediği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı