Minecraft 1.17 hakkında düşünceleriniz?

23 €'dan düşmesi yerine Türkiye için özel bir fiyat çıksa iyi olur. Sonuçta Türkiye'de Minecraft oynayan sayısı çok.
Evet bu daha mantıklı olur. Şu anki kur ile 200₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Biraz indirim yapılsa ya da bize özel bir fiyatlandırma olsa iyi olur.

Aslında beğendim ama eski maden görünümüne çok eskiden beri alışığız. O biraz üzdü ama onun dışında oyunun en iyi güncellemelerinden biri. ( benim görüşüm )

Evet bu daha mantıklı olur. Şu anki kur ile 200₺ gibi bir fiyata denk geliyor. Biraz indirim yapılsa ya da bize özel bir fiyatlandırma olsa iyi olur.
Keşke zamanında 72 TL iken alsaymışım. Şu anda rastgele bir siteden ucuza aldım ama hesabım gidecek diye sürekli ödüm kopuyor.

Açıkcası oyunun modlu sürüme doğru dönmesini doğru buluyorum. Oyunun temeli gerçekten çok yetersiz. Hem içerik anlamında hem teknik anlamda. Oyunun render motoru çok kötü, Sodium moduyla FPS'i 3-4 katına çıkarabiliyorsunuz. Herhangi bir mod paketiyle içeriği tamamen geliştirebiliyorsunuz.

Ah benim üzümlü kekim Minecraft, ne yaptılar sana böyle.

Adsız.png

Pek beğenmedim, Microsoft'un eline geçti geçeli çukurun içinde bir ayakları zaten.
Ben tersini düşünüyorum. Nedeni bence güncellemeler çok iyi ve kaliteli olması gereken bu zaten. Microsoft daha iyi yaptı oyunu bence.

Geri
Yukarı