Minecraft 1.18.2 yağmur ormanları biyomunu oyundan kaldırmak mümkün mü?

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Selam arkadaşlar. Minecraft 1.18.2 sürümünde modlu oynamaktayım ve shaderpack kullanıyorum. 70 taneye yakın mod var oyunda. Normalde oyun kasmazken çok fazla uzun ağaçların olduğu yağmur ormanları bölgesine girince oyun acayip kasıyor. Normalde en düşük 50 FPS en yüksekde 105 FPS'ye kadar gördüm. Ama bu yağmur ormanlarına girince 20 FPS bazen 10 FPS'ye kadar düşüyor. Bu yağmur ormanları biyomunu oyundan kaldırma imkanım var mı? Hiç rastlamasam oyunda öyle bir biyom olmasa.

Selam arkadaşlar. Minecraft 1.18.2 sürümünde modlu oynamaktayım ve shaderpack kullanıyorum. 70 taneye yakın mod var oyunda. Normalde oyun kasmazken çok fazla uzun ağaçların olduğu yağmur ormanları bölgesine girince oyun acayip kasıyor. Normalde en düşük 50 FPS en yüksekde 105 FPS'ye kadar gördüm. Ama bu yağmur ormanlarına girince 20 FPS bazen 10 FPS'ye kadar düşüyor. Bu yağmur ormanları biyormunu oyundan kaldırma imkanım var mı? Hiç rastlamasam oyunda öyle bir biyom olmasa.

Dünya oluştururken ek seçeneklerde çok fazla şey ayarlanıyor. Oraya bir bak. Dünya türü: Büyük biyomlar ayarında da seçenekler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Dünya oluştururken ek seçeneklerde çok fazla şey ayarlanıyor. Oraya bir bak. Dünya türü: Büyük biyomlar ayarında da seçenekler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Tamamdır deneyeceğim.

Geri
Yukarı