Minecraft 1.18 nasıldır?

Creeper'a alıştık, hem güçlü de değil alıyoruz bir şekilde :) Enderman'ın ise gözüne bakmaz isek sorun olmuyor olur da baktık 2 blokluk yere girip tuzağa düşürüyoruz onu :D

Cazip geliyor 🤔
Oyun buglarını kullanmayı sevmiyorsan yapabileceğimiz bişey yok çünkü bizde ancak onları kullanarak gelişiyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En güncel yöntemler. Zamanla bazıları fixlenir ama.

Oyun buglarını kullanmayı sevmiyorsan yapabileceğimiz bir şey yok çünkü biz de ancak onları kullanarak gelişiyoruz.
Sevmediğimi belirtmedim, sanırım uykulu bir şekilde okudunuz. Verilen fikrin cazip geldiğini belirttim. Yeni mantıklı ve uygulamak isteyeceğim bir fikir gibi geldi. Oyunun dengesini bozmamak kaydıyla benim de farmlarda çok sık bug kullandığım olur.

Creeper'a alıştık, hem güçlü de değil alıyoruz bir şekilde :) Enderman'ın ise gözüne bakmaz isek sorun olmuyor olur da baktık 2 blokluk yere girip tuzağa düşürüyoruz onu :D

Cazip geliyor 🤔
Sana 1.16.5’i öneririm en sakin ve bana göre güncel sürümlerden birisi çok eskiye gitmek istemiyorsan oynayabilirsin
Sevmediğimi belirtmedim, sanırım uykulu bir şekilde okudunuz. Verilen fikrin cazip geldiğini belirttim. Yeni mantıklı ve uygulamak isteyeceğim bir fikir gibi geldi. Oyunun dengesini bozmamak kaydıyla benim de farmlarda çok sık bug kullandığım olur.
Kusura bakmayın bazı kelimelerde kelime eksikliğim var o yüzden anlamamışımdır.

Sana 1.16.5’i öneririm en sakin ve bana göre güncel sürümlerden birisi çok eskiye gitmek istemiyorsan oynayabilirsin.
Güncel sürüm uygundur, birileri mutlaka Warden'i alt etmek için alternatif yöntemler geliştirecektir diye düşünüyorum. Minecraft kitlesi neleri neleri beceriyor eminim onu da hallederler bir şekilde :)
Kusura bakmayın bazı kelimelerde kelime eksikliğim var o yüzden anlamamışımdır.
Sorun değil, bazen bana da oluyor. Konunun amacının dışına kayıyoruz bir tık. Bence yavaştan bir kenara bırakmamız gerekli 1.19 hakkında görüşlerimizi. Ana sürüm çıkınca değişiyor birçok şey. Mağara güncellemesine de önyargı ile yaklaşmıştım, düşündüğüm kadar kötü olmadı hatta sevmiştim bile. Warden de öyle olabilir diye düşünüyorum.

Güncel sürüm uygundur, birileri mutlaka Warden'i alt etmek için alternatif yöntemler geliştirecektir diye düşünüyorum. Minecraft kitlesi neleri neleri beceriyor eminim onu da hallederler bir şekilde :)

Sorun değil, bazen bana da oluyor. Konunun amacının dışına kayıyoruz bir tık. Bence yavaştan bir kenara bırakmamız gerekli 1.19 hakkında görüşlerimizi. Ana sürüm çıkınca değişiyor birçok şey. Mağara güncellemesine de önyargı ile yaklaşmıştım, düşündüğüm kadar kötü olmadı hatta sevmiştim bile. Warden de öyle olabilir diye düşünüyorum.
Bence çok fazla korkulmamalı çünkü ayarlardan karanlığı vb. ayarları kapatıp biraz daha korkmayabilirsiniz ve ana amacınız her zaman kaçmak olsun çünkü warden savaşalım diye yapılmadı zaten.

Bence çok fazla korkulmamalı çünkü ayarlardan karanlığı vb. kapatıp biraz daha korkmayabilirsiniz.
Karanlık değil de Netherite P4 seti bile 2 vuruşta indirmesi insanı korkutuyor. Yoksa karanlığa çözüm bol. Doğru hatırlıyorsam oyunun dosyalarından ayarların olduğu metin belgesini bulup parlaklık değerine "9999999" gibi değerler girince oyun full aydınlık oluyordu.
Ana amacınız her zaman kaçmak olsun çünkü Warden savaşalım diye yapılmadı zaten.
O bizim uzmanlık alanımızdır 😉
Bahsettiğim gibi bu konu üzerinden 1.19 muhabbetini devam ettirmemeliyiz bence. Sonuçta konu 1.18.x sürümünü soruyor, biz 1.19'a atladık 1.18'i bitirip.

Karanlık değil de Netherite P4 seti bile 2 vuruşta indirmesi insanı korkutuyor. Yoksa karanlığa çözüm bol. Doğru hatırlıyorsam oyunun dosyalarından ayarların olduğu metin belgesini bulup parlaklık değerine "9999999" gibi değerler girince oyun full aydınlık oluyordu.

O bizim uzmanlık alanımızdır 😉
Parlaklığı “999999” yapmak yerine discordun aydınlık temasını verelim size. 🤣
Bence 1.18 de çok bişi eklenmedi 1.19 da warden vb. gibi şeyler eklendiği için onu tercih ederim.

Geri
Yukarı