Minecraft 1.18 nasıldır?

Oyunu bir sandbox oyun olmaktan çıkarıyorlar iyice. Yeni dünya oluşturuyorsun daha hiç bir şeyin yok. Kocaman mağaralarda yaratıklarla savaşıyorsun setsiz halinle. Saçma olmuş.
Ayrıca daha önce yazdığım 1.18 görüşüme ek olarak yukarılarda eski mağaraların benzerlerinden oluşuyor, bir de yaratık oluşumu eskisine göre gözle görülür şekilde azaltılmış gibi. Yani ilk başlarda gelişmek aslında çok daha kolay ve zevkli olmuş bile diyebilirim. Darısı 1.19 sürümünün başına.

Ayrıca daha önce yazdığım 1.18 görüşüme ek olarak yukarılarda eski mağaraların benzerlerinden oluşuyor, bir de yaratık oluşumu eskisine göre gözle görülür şekilde azaltılmış gibi. Yani ilk başlarda gelişmek aslında çok daha kolay ve zevkli olmuş bile diyebilirim. Darısı 1.19 sürümünün başına.
Hala 1.19 lafı yapmamız. 🤣
Bu arada bence mağaralara çok bakılmamalı , daha çok oyunun atmosferine bakılmalı.

Son düzenleme:
Benim yorumum sürümün çok kötü olduğuna dair, neredeyse hiçbir düzlük yok dünyada.
Bu kötü cidden bir açıklık görüp maden yapmaya gidiyorum metrelerce maden çıkıyor yarıklar çıkıyor, bu yüzden sürümü sevmedim.
Ama diğer eklenen şeyler iyi.
Sizin düşünceleriniz nedir?

1.18'e gelen kötü yorumlar var mı diye araştırmaya geldim ama çoğu kişi beğenmiş gibi duruyor. Sizin yorumu görünce sevindim. Biz arkadaşımla Survival modda oynarken sıkıldık biraz. Madene girdiysen zaten geçmiş olsun. Çıkılamaz bir cehennem gibi ve her yerini gezemiyorsun. Eski sürümlerdeki çok büyük ve karışık madenleri bile güzelce, meşale ve işaret koya koya her yeri gezip aynı girdiğin yerden geri çıkabiliyordun. Bu sürümde spectator modda gezdim biraz yer altını. 6 sandık olan bir yer vardı ve asla herhangi bir yere bağlı değildi yakın bile değildi. Survival de oynarken orayı nasıl bulacağız mesela. Biz şahsen bu sürümün yer altı dünyasını hiç sevmedik :(
Benim yorumum sürümün çok kötü olduğuna dair, neredeyse hiçbir düzlük yok dünyada.
Bu kötü cidden bir açıklık görüp maden yapmaya gidiyorum metrelerce maden çıkıyor yarıklar çıkıyor, bu yüzden sürümü sevmedim.
Ama diğer eklenen şeyler iyi.
Sizin düşünceleriniz nedir?
1.18 e gelen kötü yorumlar var mı diye araştırmaya geldim ama çoğu kişi beğenmiş gibi duruyor. Sizin yorumu görünce sevindim. Biz arkadaşımla survival modda oynarken sıkıldık biraz. Madene girdiysen zaten geçmiş olsun. Çıkılamaz bir cehennem gibi ve her yerini gezemiyorsun. Eski sürümlerdeki çok büyük ve karışık madenleri bile güzelce, meşale ve işaret koya koya her yeri gezip aynı girdiğin yerden geri çıkabiliyordun. Bu sürümde Spectator modda gezdim biraz yer altını. 6 sandık olan bi yer vardı ve asla herhangi bir yere bağlı değildi yakın bile değildi. Survival de oynarken orayı nasıl bulacağız mesela. Biz şahsen bu sürümün yer altı dünyasını hiç sevmedik :(

Yeni konular

Geri
Yukarı