Minecraft 1.20.4 için hosting önerisi

Bu site güvenilir mi?

Güvenilir ama fiyat konusunda daha iyiler var.

Sadece çekirdek değil RAM de daha fazla benim attığımda.

Biz arkadaşlarla baya bütçemiz var 400 tl ye yakın server kiralamak için attığınız site güvenilir mi ?

Güvenilir ama fiyat konusunda daha iyiler var.

Sadece çekirdek değil RAM de daha fazla benim attığımda.
Ram konusun da haklısınız evet fakat CPU gücü kötü olduktan sonra ne kadar RAM olursa olsun TPS problemi yaşanıyor.

Ek olarak bahsettiğiniz sunucunun Ramleri DDR3 1600MHZ Ryzen'li sistemlerin neredeyse hepsi DDR4 3000MHZ. Bence bu fark böyle kapanmış olur, ben tamamen dosthane bir cevap vermeye çalışıyorum bu arada bu işi daha önce 4 ay gibi bir süre yaptım. Ondan dolayı kesin cevaplar veriyorum. Teşekkürler.

RAM konusun da haklısınız evet fakat CPU gücü kötü olduktan sonra ne kadar RAM olursa olsun TPS problemi yaşanıyor.

Bedava pakette anca dünyayı zorlarsam TPS'i düşürebiliyorum. O kadar kötü değil CPU gücü.

Biz arkadaşlarla baya bütçemiz var 400 tl ye yakın server kiralamak için attığınız site güvenilir mi ?
Hocam referansları zaten gayet güzel, bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ki, buradan kiralama yapan sunucuların cihazları en ucuzu 2500, 3000 TL civarlarında. siz düşünün yani.

Bedava pakette anca dünyayı zorlarsam TPS'i düşürebiliyorum. O kadar kötü değil CPU gücü.
Bahsettiğiniz olay Eklenti, Mod, oyuncu sayısı, Chunk vb. gibi bir çok etken barındırıyor. Ama Minecraft tamamen Tek çekirdek gücüne odaklı. ama Dediğim gibi Ryzen serisini bu piyasanın en DEV sunucuları kullanıyor, yoksa onlarda 64GB Ryzen 7 3700x almak yerine 256GB Xeon alırdı aynı paraya.

Hocam bu site kesin güvenilir değil mi rabisu çünkü arkadaşlarımın parasını alıcam sonra bana kalmasın suç ? Bir de aternos gibi ayarları var mı ve korsana izin veriliyor mu ?

Bahsettiğiniz olay eklenti, mod, oyuncu sayısı, chunk vb. gibi birçok etken barındırıyor. Ama Minecraft tamamen tek çekirdek gücüne odaklı.

Konu sahibinin o kadar eklenti/mod kuracağını düşünmüyorum.

Hocam bu site kesin güvenilir değil mi rabisu çünkü arkadaşlarımın parasını alıcam sonra bana kalmasın suç ? Bir de aternos gibi ayarları var mı ve korsana izin veriliyor mu ?
Evet, nasıl bir güvenilirlikten kasıt ediyorsunuz bilmiyorum ama Google Minecraft server kurma yazınca Aternos'tan sonra rabisu çıkıyor, zaten Rabisu ben piyasa da yokken bile vardı baya geçmişli.

Evet, nasıl bir güvenilirlikten kasıt ediyorsunuz bilmiyorum ama Google Minecraft server kurma yazınca Aternos'tan sonra rabisu çıkıyor, zaten Rabisu ben piyasa da yokken bile vardı baya geçmişli.
Neyse ben shulkercraft alıcam teşekkürler.

Rabisu'dan daha önce aldım hocam. Memnun kalmadım.

Hangi sürümde oynuyorsunuz?
1.20.4, son sürüm.

Hocam, burayı inceledim fiyatlar çok uygun geldi. Şu an yaşadığım gibi çökme, vds kapanma sorunu yaşamam değil mi?

Hocam sanırım webpanel, rdp bağlantısı olan sunucu olursa daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…